Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hasonló cipőmárkákat...

Milyen hasonló cipőmárkákat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Dr. Martens, Vans, Converse amikhez hasonlót szeretnék.
2018. febr. 23. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha a márka a fontos az rég rossz.

A Vans inkább deszkás cipőket gyárt, míg a Converse a tornacipőket hajtja...

2018. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ezen az oldalon miért képtelenek a felhasználók a kérdésre válaszolni.
2018. febr. 23. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Mert hulyeseget kerdezel.

Mit szamit a marka?

Meg a kerdes az ,hogy tudunk e hasonlot..

De ezek a markak kulonbozo cipoket gyartanak akkor mihez kell hasonlo?

Testoni,Luis Vuitton,Aubery...

Ittvannak hasonlok 😅

Valamihez biztos hasonlitanak...

2018. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem számít a márka, szerintem ezt jogom van eldönteni. A fent említett márkák bár különbözők, hasonló korcsoportot céloznak meg, a tinédzsereket.
2018. febr. 23. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha te egy kalap ala veszed a bakancsot/csizmat, a deszkas cipot es a tornacipot az reg rossz.

Ha neked a marka fontos ,nem pedig a minoseg vagy epp a funkcionalitas akkor tudlak sajnalni.

De ha ennyi penzed van vegyel stylistot vagy legyen egyeni velemenyed ne masokat kerdezz

2018. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már fentebb említettem, hogy mi alapján "veszem őket egy kalap alá". A kérdésre érdekes módon még mindig nem válaszolt senki, csak felesleges "tanácsokat" kaptam.
2018. febr. 23. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
A celkozonseg az, aki kenyelmes cipot akar, nem pedig a tinedzserek. Legalabbis a Vans es a Conversenel. A Vanshez hasonlo, csak jobb es kenyelmesebb a DC vagy a Quiksilver. Conversehez hasonlot nem tudnek mondani, mert bar szinte barmely gyartonak van valami hasonlo modellje, kenyelemben nem eri azt el. A Dr.Martensrol mostanig nem is hallottam, de ahogy nezem ez valami bakancsgyarto. Nalam ha bakancsrol van szo, akkor Jack Wolfskin vagy The North Face, de ha munkabakancs, akkor egy jo oreg Dunlop megteszi.
2018. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utolsó!
2018. febr. 24. 06:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Kényelmes? Ezt te se gondolod komolyan. Nekem van converse is meg vans is de mindkettő szanaszét töri a lábamat. Nike, Adidas, puma lehet kényelmes.
2018. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Garage Store
2018. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!