Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mit jelent a rockereknél?

Ez mit jelent a rockereknél?

Figyelt kérdés
Vagyis hát általában a rocker ismerőseimnél látom, hogy három "csík/vonal" van az orrán és a középső rövidebb ( szerintem szemhéj ceruzával rajzolták). Tőlük nem tudom megkérdezni mert nem vagyok jóba velük és nagyon érdekel.

2018. febr. 25. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki tud normális választ is írni? :)
2018. febr. 26. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem lehet, hogy ezzel jelzik, hogy nem éreznek illatokat:D Vagy lehet az is, hogy ez most az új divat. Egyvalaki kitalálta, hogy majd így egyedi lesz, erre valakinek megtetszett, és lecopyzta:) Amúgy fogalmam sincs, még életemben nem voltam rocker:) De még lehetnék, ha átszellemülnék, de az fölösleges:) Mert én önmagam vagyok, és így vagyok jó és nem akarok másokat adott esetben majmolni:) Én most boldog vagyok:) ♥ ♥
2018. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát jo, de ezzel most nem nagyon jutottam előrébb... :) azért köszi
2018. febr. 26. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom,nem lehet hogy valami Andy Biersack másolás? Nála láttam valami hasonlót...


[link]


[link]

2018. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de hááát... nem tudom
2018. febr. 26. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
én rocker vagyok de ilyet még sosem láttam
2018. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Én is hasonló körökben mozgok de sosem láttam ilyet. Esetleg metálbandák arcfestése lehet szolidabb kiadásban? Mint pl. az Ensiferumék is festenek csíkokat az arcukra (bár nekik pont nem az orrukon van).
2018. márc. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!