Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A turiban miért lesznek...

A turiban miért lesznek agresszívabbak a nők?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, én imádok turizni, meg nem is lenne pénzem új ruhákra, de most már az eszemet vesztem, hog akármikor, bálabontás után előtt megyek még ha kevesen is vannak, azok bunkók és a ruhának sem tudok úgy örülni, mint szoktam.

Én tök udvarias vagyok, ha azt látom, hogy az én soromon akar nézegetni valamit, akkor arrébb megyek, hogy had nézze meg, majd visszamegyek később. Vagy ha valaki azt a részt nézi, amit én, akkor megvárom míg végez.

De amúgy meg mi megy?! A nők 90%-a szó nélkül "eltol" onnan ahonnan vagyok, vagy mögém áll úgy, hogy már majdnem hozzám simul és én akkor persze félreállok...

Egy promodban, vagy egy H&Mben inkább olyan a viselkedés, mint ahogy én is viselkedem, türelmesek a nők, kedvesek, és szólnak ha útban vagyok stb., nem félrelöknek. :(

(Tisztelet a kivételnek, de a többség tényleg így turkál!)


2010. jún. 9. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom, határozottság de én nem akarok ellökni senkit, akkor se, ha ő ellökött, én ilyen vagyok... Vagy álljak ki magamért szóljak be... De ezek olyan szituk, amik szavak nélkül történnek és a legtöbb ember talán észre sem veszi, hogy ő most tulajdonképpen bunkó, és neki áll feljebb. (Próbáltam már!)
2010. jún. 9. 09:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez olyan,mint az állatvilágban a táplálékszerzés.A hiénáknak sietniük kel a zsákmány fogyasztásával,mert nemsoká jönnek a keselyűk és elviszik a finomabb darabokat...
2010. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen szempontból én a táplálék lánc alján vagyok az emberi vielkedésemmel? Elég sz@r. :S
2010. jún. 9. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod,az erősebb marad életben.Vagy agresszív leszel és lemondasz az emberi arcodról vagy megmarad a kedves ember lényed és lemondasz a turiról:P
2010. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden kéz ugyanazt a szuper ruhát akarja megragadni; de a végén csak egy maradhat..! :)

Engem gyerekkoromban vittek sokszor turiba, én màr akkor megutáltam. A nők dühöngő őrültekké válnak, egy-egy "jó fogás" lehetősége láttán. De ne csüggedj: az üzletekben meg a próbafülkékért megy az élet-halál harc :(

2010. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát marad a turi azért, megpróbálok holt időben menni, mert elég kommersz az ízlésem, tehát általában azokat a ruhákat keresem, amiket "divatosan" öltöző nő nem venne meg, de hát ezek a ruhák megbújnak a sok kavics között, mint a drágakő... Lényeg, hogy nekem nem lényeg, h bálabontáskor menjek.
2010. jún. 9. 10:21
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki a darabáras turikat, ahol nem kell szó szerint túrkálni ott kevésbé szörnyű a helyzet szerintem
2010. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sokkal jobb... Oda is szoktam járni, de hát úgy általában 2,5 felsőt veszek egy darabárasban a kilósban ugyanannyiért 4-6-ot választhatok. És annyival nem jobb minőségűek. Mit értesz turkálás alatt? A kliósban is ugyanúgy fel vannak akasztva a ruhák stb.
2010. jún. 9. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok ezzel.

Vagyis nekem is ez a problémám.

Az idősebb nők egyszerűen megbolondulnak ilyenkor és nem érdekli őket semmi és senki,a lényeg,hogy ŐK ÉS CSAK ŐK kaparinthassák meg a legjobb ruhákat.

De ez akkor is undorító szerintem.

Lehetne nyugodtan is turizni,anélkül,hogy a másik embert agyontaposnánk.:S

De mindegy az öregek már úgysem fognak megváltozni.

Üdv!

2010. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!