Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki turiban vásárolni?

Ciki turiban vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 16:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azóta találtam egy hasonló kérdést, meg persze a rá adott válaszokat... de aki ott nem mondta el, hát mondja el most, köszi!
2011. okt. 15. 16:47
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki! Ott egyedi darabok vannak, mindenből csak egy max. 2. Ezért ha sétálsz, akkor senkin se fogod meglátni ugyanazt a ruhát! Én ezért szeretem a turikat! :) Te is nyugodtan vásárolj turikban, és még olcsóbbak is. Igaz, hogy nem mindig a legjobb minőség, dehát szét kell nézni.
2011. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én most kezdek rákapni. Eddig alig volt ruhám, mert a kínai cuccoktól irtózom, a minőségük miatt is, mert meg utálom, hogy tönkre teszik a hazai ipart, drágábbakra meg csak néha tellett.
2011. okt. 15. 16:53
 5/17 anonim ***** válasza:
nem, imádok ott vásárolni.
2011. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha bevallod. :D
2011. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vásárolok soha turiban, de nem érzem cikinek. Sokan mondják mennyire jó cuccokat találnak olcsón.. Hát én kb 2* voltam, de mindig drága és silány dolgokat találtam. pulcsi 4000 és hasonlók, azon veszek akciókor a new yorkerben 2-őt is.. :)

Lehet én voltam rossz turiban, de engem nem fogott meg...


Az meg hogy ha más cikinek tartja ne foglalkozz vele! Senkinek semmi köze, hogy az alapján ítéljen hogy ki vásárol turiban és ki nem.. nekem van olyan ismerősöm, aki

folyton turiban vásárol, jobbnál jobb cuccokat vesz..Többször is csak néztem, hogy mennyire jól néz ki amiket vesz onnan, és meg sem mondom hogy turis... :)

2011. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én turis vagyok szinte csak ott vásárolok. Kilóra veszem a dolgokat és volt olyan h nagy márkás ruhákat kb 6 vettem 10 ezer ft-ért holott ha egyenként 15-20 ezer lett volna mert utána néztem h mennyibe kerül. Szóval a turi nem ciki és hasznos is megvan az öröm mikor megtalálod és mikor rájössz h mennyibe is kerülne valójában.
2011. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én itt vásárolok [link]
2011. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

igen ám, de attól, mert olcsó, nem kínai minőséget kapsz, hanem márkás ruhákat. nekem is van onnan egy csomó, drága ruhám. mikor egy-egy frissebb barátom el jön hozzánk, mindig rácsodálkozik, hogy az öltözetem alapján minimum egy úszómedencés, 8 szobás villában lakom :'D

szóval nagyon meg vagyok elégedve, a ruháim 80%-a onnan van.

2011. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!