Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakk vagy otthoni lakkozás?

Gél lakk vagy otthoni lakkozás?

Figyelt kérdés
Ki melyiket részesíti előnyben?

2018. márc. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti a géllakkott,mert nem kopik le meg erősítí a körmöt vagyis nem törik majd le a körmöd,de persze ennek is van hátránya,mert ez drágább is meg 3 hetente kell járni,dd nekem akkor is gellak.
2018. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én otthon szoktam magamnak gél lakkot csinálni. Tovább marad fent, viszont az elkészítése is több időt vesz igénybe, mint egy sima körömlakk.

Amikor kevés időm van körömlakkozni, akkor az egyszerűt választom, vagy gél hatású lakkot, ami kb. 10-12 napig tart nekem.

2018. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is otthon gellakkozom, mert utalom a szaritgatast, es tenyleg megvedi a kormot, szep hosszura meg lehet noveszteni.
2018. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!