Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy vehessek egy acélbetétes bakancsot?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék egyet de anyukám nem engedi mert szerinte undorító és a mamám is tele beszélte a fejét olyannal hogy véletlen összetalálkozok a "nagyobb metálosokkal" és kikezdenek velem meg megvernek stb... (ami szerintem ugysem töténne meg). Mit mondhatnék amivel megnyugtathatnám őket vagy valamit? Kérlek segítsetek, már egy éve szeretnék egyet legalább csak egy 10 sorosat. Mielőtt valaki belém kötne én kerestem rá pénzt mert diákmunkán voltam de még a saját pénzemből sem engedik. :( 14/L

2018. márc. 3. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát furcsa, hogy az általad keresett pénzből megmondják, mit vegyél. Mondd, hogy azért te dolgoztál meg.

Vagy érvelhetsz azzal is, hogy így könnyebben megvéded magad. :)

Egyszerűen csak vedd meg és ha már megvan, nem tud mit tenni.

2018. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudsz mit tenni, ez van.

Én emlékszem tinikoromban, ha nem engedte meg, megvettem tudomása nélkül. Ha el akarod kerülni a nagy vitákat ne csináld te is ezt, viszont később úgyis megbékélne a tudattal

2018. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De az ugye nem igaz hogy kikezdene a bakancs miatt velem bárki is?
2018. márc. 3. 21:56
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem hallottam :D
2018. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha lány vagy, akkor egy bakancs nem fog provokálni senkit. Ha meg olyan jön veled szembe, aki lányokat molesztál, akkor mindegy, hogy van-e rajtad bakancs, vagy nincs úgyis ki kezd veled.


Nem tudom, dohányzol e vagy ilyesmi, de ha nem akkor fel lehet vetni azt is, hogy elmondod nekik, hogy jobb, mint ha cigiznék. Mindig viszonyítsd magad a rosszabbakhoz. Akkor már nem is fog olyan durvának tűnni egy acélbetétes.

2018. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2018. márc. 3. 22:13
 7/24 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de miket hallgatsz? :D
2018. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Slipknot, as i lay dying, tankcsapda, bullet for my valentine, marilyn manson, bvb, bmth, falling in reverse, sleeping with sirens, skillet, anberlin, asking alexandria, hétköznapi csalódások, blink-182, icon for hire, fall out boy, linkin park, paramore, green day, ac dc és még másokat :) miért?
2018. márc. 4. 10:26
 9/24 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a zenei izlésed *-*


Szerintem is vedd meg a cipőt főleg, hogy te kerested meg a rávalót :)

2018. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Nagy része szar metálkór... fúj.
2018. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!