Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy vehessek egy acélbetétes bakancsot?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék egyet de anyukám nem engedi mert szerinte undorító és a mamám is tele beszélte a fejét olyannal hogy véletlen összetalálkozok a "nagyobb metálosokkal" és kikezdenek velem meg megvernek stb... (ami szerintem ugysem töténne meg). Mit mondhatnék amivel megnyugtathatnám őket vagy valamit? Kérlek segítsetek, már egy éve szeretnék egyet legalább csak egy 10 sorosat. Mielőtt valaki belém kötne én kerestem rá pénzt mert diákmunkán voltam de még a saját pénzemből sem engedik. :( 14/L

2018. márc. 3. 21:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%

Ja és azért mert a korodbeli "rockerek" meg "metálosok" ezeket hallgatják...

Szomorú :(

2018. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát ízlések és pofonok nekem ez tetszik neked más! :) Nem szeretheti mindenki ugyanazt :)
2018. márc. 4. 11:35
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 semmi közöd hozzá hogy én mi akarok hordani és én nem azért akarom mert másokon látom
2018. márc. 4. 11:36
 14/24 A kérdező kommentje:
**es mit hallgatok*
2018. márc. 4. 11:39
 15/24 anonim ***** válasza:
Mond el, hogy szeretnél ilyet.
2018. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Szia! Nekem ilyen dolgokban elég engedékenyek a szüleim, mert ők is rock zenét hallgatnak nagyrészt. 13 évesen kaptam az első acélbetétesem (15 soros volt), amit imádtam/imádok. Most 14 éves vagyok és születésnapomra kaptam egy KMM bakancsot (lehet alakítani 5,15,20 sorossá).


Nem fog veled kötekedni senki szerintem, miért tennék? Idegenek lehet megszólják a stílusod, én suliban kapok “pofonokat”, főleg az alsósoktól. Dehát kisgyerekek véleménye meg nem érdekel. Próbálkozz azzal, hogy mivel a TE pénzed ezért azt vehess belőle amit akarsz, meg hogy még mindig jobb mint egy 20 centis magassarkú, meg 20kg smink. Próbálj velük beszélni, hogy neked ez tetszik, te neked ez a stílus jön be.

2018. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2018. márc. 10. 07:01
 18/24 anonim válasza:
23%
Hogy a rákba mentél te diákmunkára 14 évesen? Áruld már el nekem is légyszi, egyébként minek neked acélbetétes bakancs? Menőbb leszel tőle? Inkább vegyél abból a pénzből csokit vagy plüssmacit vagy mittomén de minek neked acélbetétes bakancs? De most komolyan. A sulinkba 1 lány nincs akinek lenne, és anélkül is ki tudod mutatni szerintem az egyéniségedet.
2018. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Egy tanyán voltam egy ismerősünknél dolgozni... Azért akarok acélbetétes bakancsot mert tetszik és rajtam kívül sok 14 évesnek van. Nem vagyok 6 éves hogy plüss macizzak azért kössz...
2018. márc. 19. 21:58
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

ha acélbetétes bakancsot szeretne a saját pénzéből miért ne vehetné meg? ha tetszik neki akkor vegye meg..ennyi.

én is vettem egyet mert már nagyon akartam, és nem bántam meg, örülök hogy megvettem. ha ebben érzem jól magam, akkor egyáltalán nem érdekel hogy az utcán mit fognak rólam gondolni, ezt hordom és kész.

14 éves korban kezd felnőtté átalakulni az ember, ha később úgy dönt a kedves kérdező hogy mégsem tetszik ez a stílus neki, akkor úgyse fogja hordani azt a bakancsot.

Úgy hogy én azt mondom próbáld megbeszélni a dolgot anyukáddal, és ha akarod, akkor vedd meg. Veszteni úgysem fogsz azzal semmit hogy kipróbálod. max a pénzt amit rá költöttél, de ennek a súlyát csak te tudod megállapítani. :)

2018. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!