Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki lehet cserélni egy használt...

Koszhelo kérdése:

Ki lehet cserélni egy használt cipőt ha kicsi?

Figyelt kérdés
Szombaton vettem egy vans cipőt és felpróbáltam egy 39est és az nagy volt ezért kértem egy 38ast és az jó volt. Hétfőn abba mentem suliba és a bal lábamat nyomta aztán ma is (kedden) nyomta és kicsit lazábbra fűztem és úgy sem volt jó aztán mégjobban kifűztem és úgy is nyomott. (A boltban a jobbost próbáltam fel és az jó volt és jó is) megmértem a kettő cipőt és ugyan akkorák és a lábam is megmértem és azok is ugyanakkorák, és arra gondoltam, hogy akkor kicserélem de nem tudom hogy használt cipőt kicserélnek.

2018. márc. 6. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer használtad, szóval gondolom semmi baja nincsen. Blokk ellenében kicserélik.
2018. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kicserélik. Mindkét cipőt próbáld fel legközelebb mert a két lábad nem tökéletesen egyforma.
2018. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek kicserélni , ha nem hibás
2018. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogják, mert már hordtad és nem a talpa jött le, vagy ilyesmi.


AZ egyéni szoc. probléma, hogy nem tudsz vásárolni, és kisebbet veszel, mint kéne :D

2018. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!