Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik a cipőmet a Deichma...

Kicserélik a cipőmet a Deichmann-ba?

Figyelt kérdés
Van egy cipőm, ami picit kicsi rám de nem törődtem vele, mert igazából kényelmes volt. 3 hónapja vettem. Látszik a cipőn, hogy használt de nincs semmi baja. Kicserélik újra 1-el nagyobb méretben?

2016. nov. 16. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont lesz@rják(már bocsánat) hogy neked kicsi az a cipő. Én úgy szoktam, hogy kicsit rontok rajta(szétszedem a zipzárját, leszedem a talpát...) és ha megvan a blokk akkor visszaviszem. Nálam se, lehet nálad sem az összes környező deichmannba fogják kicserélni, de ha pest közeli vagy, a Blaha Lújza téren mindig kicserélik.
2016. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem fogják kicserélni.
2016. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Az igen bmeg. Így kell ingyencipőt szerezni. Mint vmi csöves komolyan, anyád büszke lenne...
2016. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem cserélik ki. Már 3 hónapja vásároltad...
2016. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#3: nem vagyok olyan mint egy csöves, csak okos. Ennyire fáj hogy ez nekem jutott eszembe? Most komolyan, miért ne lehetne így csinálni?
2016. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem neked jutott eszedbe először, nehogy azt hidd. Csak bunkóság, tahóság, proliság, ezek mind jó jelzők, válaszd ki a neked tetszőt. Mellesleg egy bizonyos idő után nem cserélik ki, ráfogják, hogy elhasználódott. Ha neked ez megér annyit, és ráérsz hetente elmenni trükközgetni hátha leesik egy új cipő akkor csináld. De ne csodálkozz, hogy ha ezt elmondod valakinek, akkor megvetően néz majd rád azután.
2016. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ok a cserére.

3 hónap után kapnod kellene egy új cipőt?

Ezt hogy gondoltad?

2016. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: nem hetente cserélgetem a cipőimet,azért ekkora marha nem vagyok.
2016. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A deichmann nem felhasználó barát! Vettem egy hordhatatlan cipőt, és "mivel már volt rajtam utcán", nem vették vissza. Hogy derülne ki máshogy, hogy nincs jól kialakítva a talpa? :((
2017. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!