Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szilikon fültágesz be tétele...

Szilikon fültágesz be tétele hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2,5mm-es fültágitót ami szilikonos. Nagyobb a két vége ugy mint a szár és arra lennék kiváncsi hogy tegyem bele? Ma tettem bele a fülembe 1 nyelv piercing szárat ami kb 1,6mm. Ezután ti mit javasoltok? Fogpiszkáló vagy fültisztitó pálcika és aztán mehet bele a 2,5mm-es szilikon? Bele tudom tenni?

2018. márc. 8. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szilikonosan nem sikerült addig amíg 8mm-es nem lett. A 2,5 nagyon picike ehhez
2018. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha beleteszek fültisztitó pálcikát utána egy 3mm-es műanyag fültágitót, a 2,5 mm nem fog utána sem belemenni? :/
2018. márc. 8. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a végén nagyobb tágítókat alapból nem ajánlják tágításhoz, csak ha már megvan a végleges méret plusz 6-8mm alatt elég nehéz őket betenni.
2018. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én anno (6 éve) sufni tuning módszerrel tágítgattam, mert türelmetlen voltam, és ami volt beleraktam. (Tollbetét, rá fokozatosan vastagodó cellux réteg, stb.) Az első rendes szilikon fültágító betételével én is megszenvedtem, inkább tágítsd nagyobbra hogy az könnyebben belemenjen, mivel ilyen kis méretnél valóban érezhetően kellemetlen az eltérés a pereme és a közepe között. Azonban ha mai fejjel csinálnám újra, fültágító csigát alkalmaznék, azzal sokkal egyszerűbb kitágítani, meg kevésbé drasztikus is..:) De hát ennek így volt meg talán a maga varázsa
2018. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!