Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes nagymellű lányok!...

Természetes nagymellű lányok! Ti nem irigylitek, akié szilikon?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok nagy mellekkel (75E), egyelőre szép, nem lóg, szépek, de mindig hordok melltartót, még otthon is, mert a súlya miatt kényelmetlen.

Többnyire meg vagyok magammal elégedve, de néha eszembe jut, hogy mennyivel jobb annak, aki csináltatott, hiszen sose fog lógni, melltartót ha nem akar, nem vesz fel, így is van dekoltázsa (láttam olyan csajt is már, aki nagyobbat csináltatott, mint az enyém, és nem zavartatta magát az utcán haspólóban melltartó nélkül)

Illetve mikor még szingli voltam, sokat bennem volt a félsz, hogy a mi lesz majd, ha az aktuális párom meglátja, mit fog gondolni, hogy nem áll a mellem fekve is égnek, mikor már minden médiafelületeten csak ilyen nőket mutogatnak, ne gondolja azt, hogy én selejt vagyok...


2017. aug. 4. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó istenem, mi lett veled emberiség..

Selejt? Na ne bolondozz már!

2017. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nagy tévedés, hogy sose fog lógni. Láttál már öreg csirkét szilikon mellekkel? Kevés elborzasztóbb látvány van, ahogy az is megér egy misét, mikor a sovány mellkasból kiáll egy éktelen szilikonhegy, vagy a szilikon szélei kivehetőek a dekoltázson... hányni tudnék tőle. Ha a térdedig fog lógni a melled hetven évesen, még az is jobban fog kinézni, mint bármelyik sorvadt szilikon.
2017. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a szilikonra is sokan beszólnak. Aki meg nem vesz fel melltartót ekkora mellre, arról megvan a véleményem.
2017. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szilikonos is lógni fog. Kb. mint egy zacskóban egy szem alma. A természetes mellek egységes állagúak maradnak, ha megereszkedtek is. (Saját tapasztalat).
2017. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nagy és természetes, emiatt lóg is, már a súlya miatt is. Akkor sem cserélnék egy szilikonossal, elég gázul néz ki egyik-másik idővel. Veszek jó minőségű melltartókat és abban csinosnak érzem magam, ennyi.
2017. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mansour ***** válasza:

"sokat bennem volt a félsz, hogy a mi lesz majd, ha az aktuális párom meglátja, mit fog gondolni, hogy nem áll a mellem fekve is égnek, mikor már minden médiafelületeten csak ilyen nőket mutogatnak, ne gondolja azt, hogy én selejt vagyok..."

Úristen, ettől most lesokkolódtam! Kicsit régi már a kérdés, de most keveredtem ide, és ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Én férfi vagyok és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan egészséges lelkületű férfi, akinek bármilyen szinten is vonzó a fekve is lufiként feszülő és domborodó mell látványa! Nekem ez még jobb esetben is lehangoló, rosszabb esetben meg egyszerűen nevetségesen természetellenes. Hát ki akar gumibabát, ha lehet igazi is? Az meg egyenesen abszurd gondolat, hogy az lenne a selejt, aki ép, egészséges, és nincs protézise! Vagy esetleg azt is irigyled, akinek kivehetős műfogsora van, mert abban minden fog tökéletes, neked meg van 3-4 tömött?

2017. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!