Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Avon végez vagy végeztet...

Lujza21 kérdése:

Az Avon végez vagy végeztet állatkísérleteket?

Figyelt kérdés
Rengeteg ellentétes információt találtam ezzel kapcsolatban, szóval, ha valakinek pontos, megbzható infója van, kérem ossza meg velem.

2018. márc. 8. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Sajat allitasuk szerint 25 eve nem vegeznek ilyeneket.
2018. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
... kiveve Kinaban, mert az ottani torvenyek szerint maskepp nem forgalmazhatjak a termekeiket.
2018. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én is így tudtam, sajnos. Pedig nagyon szeretem ill. szerettem a termékeitket. De ha nem tudnak lemondani a kínai piacról... Köszönöm az infót.
2018. márc. 8. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, tesztelnek, mivel kínában is árulnak.
2018. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, a kínai piac miatt. Lemondani nem fognak róla, mivel 1.4 milliárdos piac..
2018. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
... azert abba gondolj bele, hogy mit szeretnel jobban: a cuki nyuszkokakat megmenteni, vagy azt, hogy a magadra kent kismillio kence, puder, ilyenolyan krem, szajfeny, szemceruza ne rohassza le a borodet egy massziv allergias reakcio kisereteben.
2018. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
^ attól hogy nem állatokon tesztelik nem azt jelenti hogy egyáltalán nem is tesztelik... mesterségesen előállított bőrszöveteken tesztelik, ami pont hogy sokkal előnyösebb ebből a szempontból.
2018. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig tényleg nem végzett, ezért lehet sok emberben még benne ez a tévhív.

2012től kezdve ismét számított az ázsiai piacra, és ott Kína, Szingapúr, Malayzia állatkísérlet nélkül nem engedhet be termékeket az országba.

Mivel ez hatalmas piac, az avon lemondott az erkölcsi érzésekről, és újra kísérletezik lassan 6 éve.

2018. márc. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!