Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen Bvlgari parfümöt...

Milyen Bvlgari parfümöt vegyek a 28 éves nővéremnek és az 55 éves anyámnak? Ti mit ajánlotok? Mit használtok?

Figyelt kérdés
Voltam boltban is, de nem nagyon tudnak ők se segíteni. Csak random módon kínálgatták őket.

2018. márc. 8. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Omnia crystalline a kedvencem. Olyan tisztaság illata van,kellemesen puderes,kb mindenkinek jól áll, minden alkalomra megfelelő.
2018. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Omnia crystalline-t ajánlanám. Nekem az edp változata jobban tetszik, de az edt-vel se lehet "mellélőni". :)
2018. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem 4 Bvlgarim van, leírom a jellemzőket és össze tudod vetni az ajándékozottak ízlésével :)


Bvlgari Omnia Crystalline: Tiszta illat, nem nagy hatósugarú, finom, de nem zavaró. Azonban néha jellegtelennek érzem azaz túúl szolid, túl könnyed. Olyan illatú, mint a frissen mosott ruha. Nem túl tartós, 4-5 óra.


Bvlgari Omnia Amethyste: ő kifújaskor virágos, zöldes illat, orgonára emlékeztet. Tiszta illat mint az előző, de kicsit karakteresebb. Viszont ő kicsit kevéssé tartós, leszáradáskor citrusos lesz (a grapefruit miatt).


Bvlgari Aqua Divina: vizes-sós-gyömbéres, különleges illat, hatalmas egyéniség ezért csak akkor erdemes megvenni ha szereti valaki a különleges illatot, nyárra maga a tökély mert frissít a gyömbér és só miatt :)


Bvlgari Jasmine Noir: na ő mély, füstös, nagyasszonyos! A legkülönlegesebb, de könnyed és szelid nőknek nem való, valamint inkább őszi téli illat. Tartósabb mint az előzőek.


Remélem segítettem :)

2018. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gyula1971 ***** válasza:
0%
2018. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is a Crystalline-ra szavaznék, abból is az EDT-re. Nekem nagy kedvencem ez az illat, nem az első üveget fogyasztom belőle. Mindig megillatozom az új Bvlgari illatokat is, de ennyire nem fogott meg még egyik sem. Az illatot már előttem jól leírták, viszont nekem kicsit másak a tapasztalaim. Mondjuk azt elöljáróban meg kell említenem, hogy a szaglásom jóval érzékenyebb, nem tudom, hogy ez átok-e vagy áldás, is-is, jó pl. hogy boroknál jóval több árnyalatot be tudok lőni, de vannak határozott hátrányai is, pl. amikor elhányom magam egy szórakozóhelyen a tegnapi hányásszagtól. :)


Szóval nekem EDT és nem EDP, mert ez utóbbiból valahogy hiányzik a könnyedség, érzek valami nekem nem szimpi, riasztó különbséget. Szerintem az EDT teljes napig megmarad, sőt beivódik a ruháimba. A szekrényből kivett ruhámba belefúrva az orrom, az Ariel+Lenor páros mögött fel tudom fedezni a Crystalline-t. De az tény, hogy a lecsengési görbéje eléggé gyors, az elején nagyon intenzív, nagy illatfelhő körülötted, aztán ez délutánra elpárolog és csak közelről érzékelhető. Erre az esetre a Notino.hu-n beszereztem pár 5 ml-s illatmintát gyorssegélynek. :)

A harmadik dolog, ami fontos szerintem, hogy egyáltalán nem áll mindenkinek ugyanolyan jól, sőt! Ugye ahogy általában a parfümök illata változik attól függően, hogy kinek milyen a bőrillata (s nem kell a bőrre fújni ahhoz, hogy ez érezhető legyen), úgy a Crystalline is másmilyen. Én kezdeti lelkesedésemben ajándékoztam ilyet az unokatestvéreimnek és az anyámnak is. Anyámnak nagyon tetszik, de egyszer, amikor megéreztem rajta, akkor nekem le se esett, hogy ez a Crystalline, csak megjegyeztem, hogy milyen finom illat, amikor mondta, hogy de hát tőlem kapta. :D Szóval jó volt rajta is, de máshogy! Az unokahúgaimon meg egyáltalán nem volt jó. Valahogy rajtuk túlságosan nyers illatú lett.


Ettől függetlenül ha mindenképp parfüm és azon belül Bvlgari, akkor szerintem is a Crystalline-nel érdemes megpróbálkoznod. Olyan parfümöt ajándékozni, amit az illető még nem ismer, kockázatos feladat, de a népszerű parfümökkel ez a kockázat azért csökkenthető. Én így kaptam egyszer Dolce Gabbana Light Blue-t, ami szintén első szippantásra szerelem lett, szóval jól is elsülhet, de a Light Blue is egy elég népszerű illat a friss kategóriában.

2018. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyámnak (55) az Bvlgari Splendida Iris D'or vettem.


A nővéremnek (28) pedig a Bvlgari Splendida Jasmine Noir-t.


Lehet hogy melléfogtam. :( Bár elvileg lehet cserélni. A douglas-ban vettem.

2018. márc. 10. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy melléfogtál?

Egyébként miért mindenképp Bvlgarit vennél? Ne érts félre, finom illatok, csak kíváncsi vagyok :)

3.

2018. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A 3-as ezt írta róla: Bvlgari Jasmine Noir: na ő mély, füstös, nagyasszonyos! A legkülönlegesebb, de könnyed és szelid nőknek nem való, valamint inkább őszi téli illat. Tartósabb mint az előzőek.


A nővérem nem az a nagyasszonyos típús . :D


Csak közben már megvettem!

2018. márc. 10. 12:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és mindenképp edp-ben gondolkodtam.
2018. márc. 10. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3. :)

Nagyon finom illat egyébként, ízig-vérig nőies, csak annyi hogy komoly és cseppet sem szelid illatka. Azaz mély, fás, olyan, ami melenget. De pl. alkalmi vagy esti illatnak egy szolidabb nőhöz is el lehet képzelni!

2018. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!