Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szortelenitokrem mennyire...

Szortelenitokrem mennyire hatasos intim teruletre? Valaki probalta mar?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn rendszeresen azt használom (az érzékeny börre valót), és igen meg vagyok vele elégedve. Sokkal vékonyabban és rövidebben nö vissza, és jó ideig síma. Viszont arra nagyon oda kell figyelni, hogy egyrészt csak az elöírt ideig maradjon rajta, és a nyálkahártyákra semmi esetre se jusson.


Meg elötte természetesen tesztelni kell, hogy birod-e egyáltalán a krémet, más területen próbáld ki, mennyire vagy érzékeny rá.

2018. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2018. márc. 11. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy: én Veet vagy Pilca, amit használok, a saját márkák nem váltak be.
2018. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nemet van, most nem tudom mi a neve, 10 perces, utana kicsit kipiroslok tole de utana sokkal jobb lesz mert eltunik gyorsan... borotvatol most is ki van pattogva, visszaallok a kremekhez, epp valami ujabbat keresek, erzekeny borre :)
2018. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elozo vagyok.. balea rozsaszint hasznalok
2018. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!