Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümminta. Cserelehetőség....

Parfümminta. Cserelehetőség. Hogyan oldjam meg, hogy kitudja próbálni a parfümöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék ajándékba venni egy igen drága parfümöt.

Mivel nem tudom milyet szeret az illető, így nem tudom mennyire fog neki tetszeni. Viszont ha kibontja a parfümöt, pontosabban leszedi róla a fóliát, akkor már nem cserélik ki sehol se. Viszont így nem tudja kipróbálni se. De ha kibontja és nem tetszik neki, akkor az egy drága mulatság lesz.


És nyilván meglepetésnek szánom, tehát ez a vigyem el egy parfümboltba és bökjön rá valamire az nem jó.


Esetleg ha finoman bontom ki a csomagolást, hogy ne sérüljön a fólia, akkor el tudom játszani, hogy még nem használt?


Ti hogyan szoktátok megoldani, ha egyáltalán megtudjátok?



2018. márc. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tudod eljátszani.

Parfüm csak úgy jó ajándékba, ha tudod, hogy mit szeret és azzal leped meg.

Attól hogy valami drága, még koránt sem biztos hogy tetszeni fog neki, főle, hogy minden bőrön kicsit más az illat.

2018. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megoldani.

Én mindig bízom abban, hogy jót választok. Megszagolgatom a boltban a mintákat. Ha tetszik nekem, akkor általában másnak is szokott tetszeni.

Vagy pedig megveszed a kedvenc parfümjét. Azzal nem lehet mellé lőni.

2018. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Notinon 5 féle mintát. és abból válasszon. Én máshogy nem vennék ajándékba parfümöt.
2018. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pedig gyakran vesznek parfumot, meg akkor is ha nem tudjak mit szeret.


Miert ne tudnam eljatszani.

Egyebkent a notinon is visszaveszik a kiprobalt parfumot. Pont tegnap kerdeztem ra naluk. Ott vettem volna csak sajnos nem eredetit arulnak.

2018. márc. 13. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendelj parfümmintát belőle (kb: 1ml) és fújd valahova és ha megérzi és tetszik neki nyert ügyed van... vagy ha a ruhájára fújod akkor jobban megérzi és pl megkérdezed, h ez az ő illata-e, vagy érzi-e mert szerinted nagyon jó vagy hasonló
2018. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sehol sem árulnak parfümmintákat.
2018. márc. 13. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Notino eredetit árul.
2018. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyakran vesznek ajándékba, de attól még nem lesz feltétlen követendő példa. Igazából ilyenkor két dolgot tehetsz, olyat veszel amiről tudod hogy szereti, vagy olyat veszel ami neked tetszik és szívesen éreznéd rajta.
2018. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Most magamnak veszem vagy neki? :D

2018. márc. 13. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Menj el nézd meg mi mennyibe kerül, azt mondom 15-20 ezer között lehet 30-50 ml -t boltban venni a javából. Nyilván nem Tom Ford kategóriában keresgélsz. Utána menjetek el együtt, válasszon valamit, amit kifizetsz. Látatlanban nem érdemes ilyesmit vásárolni, hacsak nem tudod 100 %-ra, hogy erre vágyik, vagy éppen ürülőben van a jelenlegi üvege és tutira ismét ezt venné.

Amúgy megelőzném a vásárlást egy bőrön való teszteléssel. Papíron nem ugyanaz az az illat sok esetben, plusz ugye hogyan működik rajtad ez megint egy lutri. Rajtam a Boss Bottled üt, 4-6 óra projektálással, máson meg 2 órát tart kb. Notino minta szempontjából jó lehet, de akkorát nem spórolsz már ott se. 100 ml meg nem kell semmiből kb. 30-50 ml legyen inkább 2-3 illatból.

2018. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!