Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatásos módszert kamaszkori...

Hatásos módszert kamaszkori pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Bőrgyógyász és kozmetikus
2018. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ridamov ***** válasza:
86%
nekem van ez az arcpakolásos magyar alkalmazás és nagyon jók a receptek. a vörösboros a kedvencem (nem megenni)
2018. márc. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit használtam, egy valami segített igazán: felnőttem.
2018. márc. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Mi az alkamazás neve?
2018. márc. 16. 07:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A ronda, gyulladt, aknés bõrömet a napi 2 l vízbevitel változtatta meg, illetve ettem hozzá sok répát is, de a víz a fontos.

Mikor kísérleteztem, kiderült, hogy a colától ronda a bõröm.

Külsõleg ajánlom az akneroxidot (nagyon kicsi mennyiségben!), illetve a Rossmannos arcpakolásokat (200-230 Ft).

2018. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gedomi válasza:

Hali! A legjobb a Vermix tonic minden este vattakorongra öntesz belőle pár cseppet és áttörlöd vele az egész arcodat illetve azt a területet ahol rengeteg a pattanás, megnyugtat, lehúzza a gyulladást sőt viszketésre is kiváló.

Aki használta mindenkinek bevállt :)

2018. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sokaknál akkor múlnak el a pattanások, amikor elkezdenek borotválkozni. A kettő között kapcsolat nem esetleges, hanem okozati. A forró víz, a hab és az alkohol önmagában is fertőtlenítő hatású. Az arcszesz ráadásul szárítja a bőrt, ami a pattanásokat is eltünteti. Már heti egy alkalom elegendő lehet ahhoz, hogy látványosan csökkenjenek a pattanásaid. Ennél egyszerűbb és olcsóbb házi praktikát tényleg nem ismerek. : ) Borotválkozásra meg előbb-utóbb mindannyiunknak szüksége lesz. Mármint hímneműek esetében. : )
2018. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ridamov ***** válasza:
Házi arcpakolások (ikon lila tál, mask felirattal csillagokkal benne krém [stílus: rajzolt]
2018. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!