Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercinget mikor érdemes...

Orr piercinget mikor érdemes szúratni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyáron nem ajánlatos, mert akkor könnyebben elfertőződik, stb. Ősz? Tél? Tavasz?

2018. márc. 17. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor akarod szerintem. De ne akkor amikor meg vagy fázva,kellemetlen lesz az orrfújás .:D
2018. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a nyáron nem ajánlatos mert könnyebben elfertőződik dolog marhaság.

Allergiásoknak akkor NEM ajánlott, amikor az adott allergén jelen van (itt az időszakos, virágzási dolgokra gondolok), akinek általános állatszőr allergiája van, annak ősszel és tavasszal nem érdemes, hisz akkor van vedlési szezon és sokszor a városi levegőben is eléggé sok szőr található meg. Egyéb, nem időszaki allergia esetén akkor érdemes, amikor lehetőleg a legtöbb időd tudja úgy tölteni, hogy nem éri az allergén. Fémallergia esetén csak titán száras ékszerrel, vagy bioplaszt szárassal.

Aki jellemzően többet fázik meg, annak télen és nyáron nem érdemes. Télen, mivel jellemző a megfázás, illetve nyáron is, mivel ekkor is többen fáznak meg a klímák, légkondik miatt.

Nyáron azoknak nem érdemes, akik nem bírják ki strand nélkül.

Amúgy általánosan bármikor. Érdemes a gyógyulás miatt egyenes szárú, titán anyagú ékszerrel szúratni, kezelni octenisept folyadékkal napi 4-5x kezelni legalább 3-4 héten át majd utána további 1 hónapig napi 2-3x. Kerülni kell a strand, uszoda, szoli, szauna, gőzfürdő, vagy bármi olyan tevékenységet, ahol könnyen ki- vagy felázik.

Továbbá kerülni kell, hogy az ékszer környékét se érje smink, kozmetikum, vegyszer a gyógyulási időben.

Tisztításnál használj tiszta fültisztító pálcikát.

Nagyjából ennyi.

2018. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En septumot szurattam novemberben. Extra erzekeny vagyok es ejjel nappal tusszogok mint aki nathas mindig.

Masnapra megfaztam. 1 het szenvedes. Utana begyogyult azonnal 1 het alatt mert nem kellett orrot fujogatnom, igy mar fajdalom mentes volt. Octeniseptet vegyel a patikaban es azzal fujogasd reggel este 1x illetve ha koszos lesz vagy beleakad valamibe stb.

Az utokezelesen mulik sokminden. Szurasd barmikor. En 1 hetre ra hogy szurattam aquaworldbe mentem :D es most szurattam mellbimbo pc-t is nyar elott, pedig annak 6-12 honap a teljes gyogyulasi ideje, de octenisepttel mar 2 het utan el is felejtettem hogy vannak:)

Szurass barmikor, ha jol kezeled, nem lesz gond.

2018. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!