Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az 1d-s szempilla felrakás...

Az 1d-s szempilla felrakás hogy műkdödik?

Figyelt kérdés
Eltérő hosszúságok lehetnek akár ezen a kategórián belül is?

2018. márc. 18. 14:40
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nekem 2D m van a szám az azt határozza meg hogy egy saját pilládra hány pillat tesznek az 1D nél 1 et a 2D nél 2 őt még a 7D nél 7 et.

Formában és hossban is van eltérés és a cicásat es a napsugárt ismerem a cicás kevés embernek álljól inkább napsugarat válassz.

Van a hosszában is nekem eddig 12,13,16 mm volt a 16 os egyszer de már túl nagy volt az ívekben is van eltérés a C és a D ív a legnépszerűbb.

Szállas pillaként tudsz rákeresni pl a googlebsn.

Minden féleképp olyannal csináltasa akinek jók a referencia munkái.

Vannak képek töltés elöttről 3-4-5 hetes pilláról.

Nekem egy barátnőmnek elrontották a pillái csomógban áltak tisztitani igy nehezebb volt nem szálanként esetki ha nem ha egy kiesett huzta magával a többi 5-6 pillát ami még maradt volna azontúl hogy fájt neki szúrta piros volt a szemhéja. 1,5 het utan kihulott a saját pillait meg tizedelve meg tudtuk egy kezunkon számolni mennyi pillája maradt.

Nem feltétlen a drága pillás a jo de olcsó húsnak híg a leve.

Én pestmegye szélére járok 6 ezerért épit 3 hétre 4500 ert 4 re 5000 ért tolt. Fél áron ergo egy új szett 1 dben 12 ezert 14 ezer a 2 d l.

Pesten drágább tutira. Nekem baráti áron nagyon meg éri.

De ismerem 12 éve 7 éve pillázik.

10-15 rel kalkulaj ha nem pesti vagy toltés 7-8 korul

2018. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!