Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet venni laposabb...

Hol lehet venni laposabb műanyag műkörmöt, ami ráfekszik a lapos körmömre?

Figyelt kérdés

Légyszi hagyjuk a leoltásokat, hogy gagyi, tudjátok és inkább felragasztom ezt a gagyit egy eseményre, és másnap leszedem, de nem vagyok hajlandó lereszeltetni az igazi körmöm felső rétegét, és arra építtetni. 10 éve egyszer megcsináltattam, azóta papírvékony szar körmeim lett, és millió vitaminnal jött csak helyre.


Mellesleg nincs pénzem sem egy alkalomra, sem hosszú távon építtetni, s a munkahelyemnél tiltott.


Tehát:

Amit eddig láttam műanyag műkörmöt, mindnek magad íve van, amit én nem tudok ráragasztani a lapos körmömre.

Illetve egy alkalommal ráragasztottam, de akkor úgy éreztem hogy húzza felfelé a körmömet a műanyag ív, mivel összeragasztottam, és ezáltal pár óra alatt fájt az összes körmöm és alatta a hús vagy hogy mondjam, az ujjvégek belül.


Megtaláltam a Moyra ragasztót,ami számomra tökéletes és oldja körömlakklemosó. Ez a része már oké. Csak jó lenne egy laposra gyártott műköröm.


Akinek van, tud linket vagy fényképet küldeni, hogy hol vette?



2018. márc. 23. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
A lapos körmöd Isten egy újabb erőfeszítése a proliság elharapózása ellen.
2018. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert voltál 10 éve egy xar mükörmösnél nem lenne jó ötlet még jobban tönkretenni a körmödet a felragaszthatóval, csináltasd meg valakivel, aki ért hozzá. Amúgy lapos körömre is van tip, de azt is össze kell reszelni a körmöddel, szóval ezt nem uszod meg. Vagy vegyél übergagyit a rossmann vagy egyéb drogériában.
2018. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, direkt kértem ne olts le. 33 éves, okos intelligens, a társadalom egy felsőbb rétegéhez tartozó ember vagyok munkám szerint, nem tudom mit prolizol itt le..

A természetesség híve vagyok, ami azt jelenti, hogy nem vagyok hajlandó profi műkörmöshöz sem menni mert elvből nem adok pénzt ilyen luxus semmirevaló dolgokra, mint épített műköröm, én kicsit más értelmesebb dolgokra költöm a pénzem és nem vagyok hajlandó több hétig mű vegyi anyagokat hordani a körmömön. Nekem pár órás viseletre kell, és az építettet kész rémálom eltávolítani, s így nézve pénzkidobás is.


Számomra a mindennapokban tökéletesek a rövid körmeim, de mivel nem szabályos alakúak és hosszabbra növesztve rögtön hajlik is le a vége, mondjuk ki nem esztétikus egy hivatalos eseményen, Karácsonykor vagy szülinap ,ahol fényképezik a tortával együtt a kezem..

1 évben 2-3 db alkalomra gondoltam, ahol arra a 6 óra hosszára viselném.


Még egyszer mondom ne válaszoljon, aki leoltani akar.

Egy olcsó megoldást keresek és erre egy egyszerű kérdésre egyszerű választ várok.


A gyengébbek kedvéért, fiús ujjaim és körmeim vannak, így értve laposak a körmeim, ezt én örököltem, nem tehetek róla, elnézést.. És ehhez ritkán látok "lapos" műkörmöt. Csak ennyi lett volna a kérdésem, de úgy látom itt nem fogok választ kapni, mert mindenki majd műkörmöshöz küld.

2018. márc. 24. 00:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sok nő szeretne ilyen félnapos műkörmöt, de olyan nincs. A felragasztható hülyén néz ki és 14 éveseknek van kitalálva. De ha te 33 évesen besétálsz mondjuk a claires-be és megfelel az a minőség, akkor ott biztosan találsz lapos körömre valót is. Ha inkább megcsináltatod, akkor porcelánt csináltass, mert az leoldható, a zseléset csak lereszelni lehet. Illetve lehet kapni tipet, pl. crystal nails-nél, sokfélét, van ami laposabb.
2018. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy a Claire's-ben akarom megvenni ahol gyerek cuccok vannak...


Igen CN vagy más hivatalos márkára gondoltam, de mivel nem vagyok tájékozott a teljes árukészletet illetően, ezért bátorkodtam itt megkérdezni.

Egyébiránt elsőként Müllerben néztem a KISS márka majd' 3500 Ft-os körmeit, ami elfogadható ár és gyönyörű körmök voltak, de látom rajtuk, hogy az is túl íves, nem jó a körmömre.


Szóval légyszi vegyük már komolyan a kérdést, attól, hogy sok kis h.lye írogat erre a honlapra, az nem azt jelenti, hogy mindenki az.


Én egy értelmes kérdést kérdeztem, és reménykedve, hogy szakértő műkörmösök esetleg meglátják, így mint kihívást jelentő megoldandó probléma, tudnak rögtön márka és típusnevet mondani, ha már náluk van az összes katalógus meg minden.

2018. ápr. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!