Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vannak megsértődve a...

Miért vannak megsértődve a nők amikor azt hallják hogy bizonyos férfiaknak a nagymellű nők jönnek be, amikor a legtöbb nőnek a magas férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok megértődve.

Nekem sem tetszik a pasik 95%-a.

2018. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Leszarom mi jön be idegeneknek.
2018. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Kb úgy vagyok vele, mint az első. Én sem vagyok megsértődve, és a férfiak 95%-ára én sem figyelek fel külső alapján.
2018. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Engem aztán nem érdekel...most mit foglalkozzak azzal, hogy bizonyos férfiaknak, akikhez nekem semmi közöm nincsen, mégis mit gondolnak? Engem abszolút hidegen hagy, mivel ők idegenek és egyáltalán nem foglalkoztat az, hogy mi jár ismeretlen embereknek a fejében. Felőlem azt gondolnak, amit csak akarnak. Ezzel a többség szerintem így van...Ugyanakkor azt már nem szeretem, ha ezt ők úgy fejezik ki, hogy közben másokat sértegetnek, mert szerintem az gusztustalan dolog. Pl. arra gondolok, konkrétan a témánál maradva, hogy mondjuk egy férfi úgy (vagy amellett) dicséri a nagymellű nőket, hogy szidja a kismellű nőket...Ez undorító.
2018. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
26%

A férfiak 70%-a arra se lenne méltó, hogy hozzámérjen.

És a férfiak 90%-a nem is jönne be soha. Így ez rám nézve, akinek csak normálméretű van, teljesen irreleváns. Azt hatja meg max, akinek tetszenek az átlagos férfiak, és nem tudnak emiatt bevágódni náluk.

2018. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Sosem éreztem sértőnek.

Egy nagymellű nő. 😊

2018. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ezt tisztáztuk :D
2018. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg azért, mert minden ember más dolgon sértődik meg!
2018. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem sértődöm meg rajta, de azért zavar, ha egy férfinak ez az egyik legfontosabb szempont, mert nagyon erősen kötődik a szexualitáshoz. Nekem a szexualitás nem központi eleme az életemnek, és kicsit túlerőltetett témának érzem, ezért nem szívesen jártam volna együtt olyan férfival, akinek ez az első és legfontosabb téma.


Az nem baj, ha valakinek tetszik a nagy mell, de abban a megfogalmazásban, hogy "a nagymellű nők jönnek be", benne van, hogy ez fő szempont.

2018. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

A felszínesség csak akkor probléma, ha valaki a hátrányát érzi.


Ahogy a nagymellű nőket, úgy a magas férfiakat sem zavarja. Ennyi.

2019. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!