Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 70-75A-s mell nagyon kicsi?

A 70-75A-s mell nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Nekem 75B.

És?

Igen kicsi. Most akkor kössük föl magunkat vagy mi? :D Nem ezen múlik a nőiesség, a nagy lógó mell szerintem undorító, de mondjuk akik ki akarják lógatni a pasik elé, azoknak jó.

Olyan amilyen, ne csinálj belőle problémát, nekem teljesen megfelel. Egy jó melltartó meg nagyon sokat számít.

2018. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagyon kicsi, de sok hapsinak bejön. Soknak meg a nagy tetszik.
2018. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De következik bármi is ebből? Nem.

2018. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest? Ha ilyen modellalkat vagy, akkor teljesen passzol hozzád. Barátnőm 177 cm, 53 kg és 75A-s a mérete, de pont ez illik az ő testéhez, hülyén is nézne ki dudákkal. Nagyon csinos lány a kis melleivel együtt.

Ami meg a nagy mellet illeti, nekem az van (70D), de mellé rohadt alacsony és duci vagyok plusz a hátam is fáj tőle, szóval kb a tömzsi törpe-kategóriát képviselem. Visszasírom bőven az A-kosarat, sokkal egyszerűbb volt velük az élet és jobban is tetszettek.

2018. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Amúgy a válasz: Igen, az elég kicsi. De attól még lehetsz nagyon szexi!!!

Ja, és tudom miről beszélek, pasi vagyok.

2018. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2018. márc. 25. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán nőhet még.
2018. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen komolyan ezen kell aggódni? 😯 bőven nőhet még 18-20 éves korodig alapból is, pláne ha későn érő típus vagy. Menzeszed van már? Ha nincs és gyermeklányos alkat vagy, akkor nagy esély van rá, hogy fogsz még kerekedni, nőiesedni. A 70D-s válaszoló vagyok amúgy, 14-15 évesen nekem is pont ekkora volt, most vagyok 18 az említett mérettel. Nekem a fogamzásgátló segített, ha majd te is szedni fogsz (persze csak ezért nem fogják felírni), könnyen lehet, hogy a te melled is megnő. Na meg persze ott van később a terhesség, szoptatás stb de ezeket azért még nem ajánlom :)
2018. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Ja kicsi, de nem mindegy hogy mekkora a tulajdonos. Pl. én 45 kiló vagyok és rajtam tök arányos az A-s mell, míg egy nagyobb testű nőn meg sem látszik hogy van neki. De ez a mell téma amúgy is túl van misztifikálva, sosem értettem hogy miért érnék többet ha egy C-s mell húzná a gerincemet a meglévő helyett.
2018. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 evesnek nem kicsi.
2018. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!