Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol érdemes pircinget csinálta...

Hol érdemes pircinget csináltatni? Vélemények, tapasztalatok WESTEND TATTOO & PIERCING-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Budapest területén belül. Olyan hely ahol szakemberek dolgoznak értenek hozzá és elfogadható áron van.

2018. márc. 25. 12:36
 1/3 Nenah válasza:
67%
Szia! Nem tudom mennyire aktuális még a dolog,de én régen 16 évesen voltam ott az első piercingemet szúratni az ajkamba. Akkor nagyon rendes volt mindenki,de olvastam azt is,hogy azóta más a főnök meg elvileg más a piercinger is (nem tudom biztosan) és állítólag már flegmák,bunkók.. Szóval nem tudok sajnos semmit mondani,csak a régi tapasztalatomat,hogy én 2x voltam plusz vittem a kislányomat is fület lövetni.mindig a fentebb említett rendes srác volt,illetve anno csináltattam egy 5 cm-es B betűt goth betűtípussal ott mondjuk szörnyülködtem egyet a 15 ezer forinton,de megcsináltattam. Viszont a Sparnal van a Fetish őket ajánlják.
2018. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Westend tattooban laci szurta a septum piercingem, 1-2 het alatt mar forgattam le-felfele, azota is imadom, most 4 honapos. 1 honapja mentem vissza, 2 mellbimbo piercingert. Eskuszom az orrom jobban fajt :) 5 nappal kesobb mar hason aludtam, 1-2 hetre ra el is felejtettem, hogy megvannak.

A szuras kb 5p volt max, nagyon profik, en ordibalos felos vagyok es tok korrekten kezeltek. A pultos csaj neha bunko, de csak az idiotakkal (emberek nyulkalnak bele a pckbe az asztalon miutan fogdosta a szajat stb) mindent elmondanak egyebkent amit tudnod kell, annyi, hogy patikaban vegyel octeniseptet es azzal fujogasd a pct :)

2018. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked már gondolom nem aktuális, de másnak hátha.

Több piercinget szúrattam itt régebben (köldök, ajak, nyelv), illetve most csináltattam egy tetoválást. Teljesen rendben volt minden, én nem tapasztaltam lekezelő stílust, normálisak voltak mindig. A piercinges ugyanaz, aki 10 éve is volt szerintem, legalábbis rémlik az arca. A tetováló pasi tök jófej volt, a tetkóm szép lett. Ár... a piercingek ára oké szerintem, a tetoválás tényleg drága, DE kb. ez az egyetlen hely, ahol nem kell hónapokat várni mindig. 6 napra kaptam időpontot.

2018. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!