Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kevés fekete,...

Miért van ilyen kevés fekete, sima, hosszú hajú lány?

Figyelt kérdés
Nekem ez az ideálom szerintem ez a legszexibb haj és 1 lányt se szoktam ilyen hajjal látni mindegyik szőkére festi vagy barna és más állású amilyen nekem az ideálom. Tényleg ennyire nem szép a fekete haj csak az én szemembe az?

2018. márc. 25. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sok festett fekete van, aki lemaradt a hidrogén meg az utána lévő színes vagy természetes hajszíntrendekről. Pont ilyen műhajjal, mint a képen szereplő nőcinek. Egyetértek, az ilyen rock/metál/stb. körökben láthatsz sokat, valamint cigányoknál, meg az olcsóbb, proli 20-30-as szolicicákon. (Akinek nem inge...) Amúgy most mi is itt a kérdés? Ez az ízlésed értjük. Ja, mindenkinek más. És sokféle hajú meg ízlésű ember van. De tényleg.
2018. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Habár régebbi kérdés, de azt nem említette senki, hogy a fekete hajból nehéz más színre váltani, szóval lehet, hogy azért sem festik sokan pont feketére, mert utána nehéz tőle megszabadulni.
2018. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem is messze a legszebb, a természetesen fekete haj, főleg világos szemmel párosítva. Leggyakrabban Afrikában, az Arab világban, valamint Kelet-Ázsiában fellelhető hajszín. Sok lány Európában azonban csak festeti a haját feketére. Ez gyakorta vált ki egy elég látványos műhaj-paróka hatást, ami miatt hajlamosak sokan a fekete hajat élből elutasítani. Én főleg a délebbi országokban vettem észre, például Spanyolországban, vagy Olaszországban, hogy hatványozottan több sötét hajú lányt látni, az Európai átlagnál. Nem vagyok antropológus, de sokszor összefügghet ez a jelenség, a bőrtónus változásával. Hajunk is bőrsejtekből áll, mely alatt pigmentréteg található. Ezen pigmentek száma attól is függ, hogy milyen napfény mennyiség éri őket. Ez egy aféle védelmi mechanizmusa a bőrnek, mely látványában abban nyilvánul meg, hogy a haj besötétül, ha napsütötte területen élünk. Ez az oka annak, hogy sokkal több fekete hajú lányt látni Indiában, mint például Skóciában, ahol a szervezet nem igényli ezt a fajta genetikai módosulatot, napfény hiányában.
2018. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!