Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete hosszú hajból nagyon...

Fekete hosszú hajból nagyon nehéz világosbarna-szőkés árnyalatot csinálni?

Figyelt kérdés
A hajam tövénél már kb 5 centire le van nőve, ott barnás. Szőkés árnyalatot szeretnék, de nem tudom hogy ez lehetséges e, illetve hogy körülbelül mennyibe kerülne. Debrecenben szeretnék fodrászt találni.

2017. jan. 30. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges több honapos folyamat ha akarod hogy maradjon hajad. Hát az ár relatív hajhossztól felhasznált anyagtól függ meg fodrásztól is. De alkalmanként 10000 környékén fogsz kb fizetni mint irtad hosszu a hajad. Vagy ha esetleg még jobban vigyáznál a hajadra ajánlom az olyan fodrászt aki használja az olaplexet de az kb 2-3 ezerrel megdobja az árat de viszont akkor lehet elég lesz 2-3kezelés mert az olaplex védi a hajat ezáltal drasztikusabb szőkítést is lehet csinálni de ezzel is ovatosan. Nekem is fekete volt a hajam másfél évembe telt hogy szőke legyek igaz platina és az alja még mindig sötétebb meg én kimelíroztattam úgy világositottuk fokozatosan.
2017. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!