Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen haj és szem színű...

Milyen haj és szem színű lányoknak van a legtöbb munkája a szőrtelenítéssel? Melyik testrészeketen leginkább?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

A szemszín nem befolyásol semmit. Sok esetben a hajszín se. De általában, ha az európai átlagot nézzük, a sötétebb hajú lányoknak erősebb a hajuk/szőrük, azokon a helyeken ahol mindenkinek.

Genetikai szempontból sokkal könnyebben megválaszolható a kérdésed, hiszen a spanyol/olasz lányoknál gyakori mondjuk, ha van egy kis bajszuk. Ezzel szemben az ázsiaiak nem olyan szőrösek a többi rasszhoz képest.

2018. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Világosbarna a hajam, mégis sötét fekete a szőröm.
2018. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mikyen színű hozzá a szemed, zöld?
2018. márc. 26. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sötétbarna a hajam, sajnos a szőrzetem is sötét, erős és szinte mindenhol van. A szemszín nem játszik ebben szerepet, amúgy zöld.
2018. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3. A hajad egyenes vagy göndör?
2018. márc. 26. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
2-es vagyok, igen sötétzöld a szemem
2018. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyenes...
2018. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ettől függne (pláne, a szemszíntől).

A hajszín közrejátszhat, mert nekem sötétbarna hajam van és a szőröm is ugyanilyen. A fehér bőrömön nyilván ez jobban meglátszik.

De egyik barátnőm szőkésbarna és kék szemű, aztán a lábán, combján mégis fekete szőrök vannak. Nem tudja, miért, kamaszkora óta ez van.

2018. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna hullámos hajam és sötétbarna szemem van. A "szőrzetem" mindenhol gyengébb, nem túl sötét. Sajnos szemöldököm és a szempillám is ritkásabb és a hajam se annyira dús.
2018. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem barna a hajam, de a szőrzetem fekete és eléggé sűrű.A lábamon elég gáz,ott nagyon sok van.
2018. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!