Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lóg jobban a mellem 17...

Miért lóg jobban a mellem 17 évesen, mint anyáé (35)?

Figyelt kérdés
75/D melleim vannak és eléggé lógnak. Még anyum is meglepődött rajta, pedig rendszeresen sportolok és szinte mindig hordok melltartót.
2018. márc. 28. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Leginkább genetika. Azért egy D mell mar elég nagy ahhoz, hogy jobban hasson ra a gravitáció. Vannak elvileg gyakorlatok amikkel lehet erősíteni, nézz utána. :)
2018. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Neked legalább nem szól be miatta kifejezetten durván...
2018. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert nagy és működik a gravitáció.
2018. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekem tetszene
2018. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gravitáció
2018. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A sport semmit nem ér a mell lógása ellen, mert azzal csak a mellizmokat tudod erösíteni, maga a (nöi) mell meg az izmok fölötti zsírszövet, amit ínszalagok tartanak. A sok zsírszövet-mennyiség miatti súly nyújtja az inszalagokat és ez ellen nem lehet semmit tenni, kivéve, hogy már hamar jó melltartót kell hordani, ami alulról tartja a mellet és így kevésbé nyújtja meg az inszalagokat.

Ezért kellene nagyobb (C-s kosártól kezdve feltétlen) mell esetén odafigyelni a melltartó használatára.


A te esetedben is erröl van szó, mivel genetikailag nagy melled van, ezért a súlya lehúzza. Ha emellett még lazább közöszövetekkel is rendelkezel, akkor ez még fokozottabb mértékben elöfordul.


Javasolt jó melltartókat venni és ezt használni, mertezzel megállíthatod vagy legalább is lassíthatod a további romlást. Mindenképpen érdemes odafigyelni a melltartóidra, mert könnyen lehet, hogy nem megfelelö méretüek vagy rossz fazonúak.

2018. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Hmm . Mit értesz ezalatt ? Azt hogy esése van és alá fér pár ujjad de feszes vagy hogy puha és meg van ereszkedve ?
2018. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni:( egyik volt osztálytársamnak általánosban már 14 évesen is brutálisan lógott.

Egyébként mindig hordj melltartót, otthonra is. Nyilván alvásra ne, de vedd fel akkor is, ha csak úgy otthon vagy egész nap. Sportoláshoz meg szerezz be egy erősen tartó, jó minőségű darabot. Sajnos nem olcsó, de megéri.

2018. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ez a problémám, nekem C-és volt és most már E kosár kell. Triumph melltartók között vannak jók, amik tartanak, nem olcsó, de megéri. Nekem 10 éve változatlan az állapota, én hideg-meleg zuhannyal, bőrápoló olajjal is karban tartom. És igen, melltartó otthon is.
2018. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!