Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami körömlakk, vagy...

Van valami körömlakk, vagy valamilyen módszer amivel erősebbek lehetnének a körmeim?

Figyelt kérdés
Kb 13 éve rágtam a körmeimet (most vagyok 16), nemrég sikerült leszoknom, de a kísértés néha elfog. A problémám az, hogy karira kértem egy körömerősítő körömlakkot, amit használtam is, csakhogy semmit nem ért. A körmeim puhák, amivel nem is lenne probléma, ha nem lennének viszonylag hosszúak. Nem akarok fölöslegesen pénzt kidobni az ablakon, ezért inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek mi vált be.

2018. márc. 30. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha puhák, esetleg fehér folt van rajtuk, az szerintem vitaminhiányra vall. Szedj revalid kapszulát, attól erősebbek lesznek nem csak a körmeid, de a hajad is.


Illetve ami nekem bevált: dm-be szeretek járni, ott szokott lenni külön polc, ahol alverde termékek vannak: ott az alsó polcon szokott lenni kis tubusos, barackos köröm és körömágy ápoló krém. Nekem ettől jelentősen jobb szokott lenni a körmöm, illetve mivel a körömágyam is száraz szokott lenni, arra is használom, nekem bevált és még az illata is nagyon jó szerintem. :)

2018. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Még valami: a körömlakkok hiába ilyen olyan erősítő, alapvetően nem jó a körömnek, mert nem lélegzik alatta, én azt tapasztaltam, hogy miután lemosom a körömlakkot, jelentősebben sérültek a körmeim, mint előtte, ezért nem javaslom. Persze ha rendben vannak a körmeid, és szeretnél valami színt, vagy csak simán átlátszót, h fényesebbek legyenek, nyugodtan, de akkor s állandóan legyen rajta, hanem legyen 1-2 nap szünet 2 festés közt, és akkor mindenképpen rakj rá valamilyen körömápoló készítményt (krém/olaj).

2018. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!