Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az epilatort ki lehet takaritani?

Az epilatort ki lehet takaritani?

Figyelt kérdés

egy eve vasaroltam egy nagyon draga epilatort

ezt, de egyeb extra tartozekokkal volt 30e

[link]


mostanra az epilator feje gyakorlatilag hasznalhatatlan, nem huz ki semmit...

elvittem a media marktba, azt mondtak takaritsam ki

de vizzel hiaba mosom ki, nem tortenik semmi valtozas


ezek szerint dobhatom ki ?


2018. márc. 30. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahogy biztos le lehet fenni a fejét .
2018. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le kell szedni a fejét és körömkefével kiszedni belőle a szőrt.

Én minden alkalom után takarítom a sajátomat. El se tudom képzelni, mennyi kosz gyűlhetett benne össze annyi idő után, és milyen undi lehet. :/

2018. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek le,illetve szét lehet szedni a fejét.Tuti, hogy adtak hozzá egy kis tisztító ecsetet,de ha nem,akkor körömkefével vagy használt fogkefével is ki tudod tisztítani.Ha végképp nem bírsz vele,kérj segítséget egy férfi ismerőstől, családtagtól. A tesómét is mindig én tisztítom, mondjuk én kifújom kompresszorral. (ja, és a használati útmutatóban is benne van, hogy hogyan tisztítsd,ha még megvan) F.
2018. márc. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!