Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing körüli elsárgáso...

Nyelvpiercing körüli elsárgásodás mit jelent?

Figyelt kérdés

Kedden csináltattam és minden rendben volt vele. Pár napja viszont elkezdett sárga lenni a nyelvem körülötte. Mindent betartottam amit mondtak a szalonban.

Kérlek segítsetek. A válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 31. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jot. Menj orvoshoz. Eselyes hogy elfertozodott.
2018. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha betadinnal öblögetsz, előfordulhat. Corsodyl esetén nem, illetve phlogosol esetén sem.

Nem tudom, hogyan ápolod, de:

corsodyllel, vagy phlogosol oldattal napi 4-5x, illetve étkezések után, illetve, ha dohányzol, akkor minden cigi után öblögess alaposan.

Óvatosan moss fogat, első pár napban kevés fogkrémmel, majd utána se sokkal. Nyelvedet is mossd meg a fogkefével, a piercing körül óvatosan.

Ne játsz vele az első hónapban. Ha túlságosan szorulna, akkor cseréltesd ki hosszabb szárú ékszerre.

Az enyhe gennyedzés, fehér-sárga váladék normális.

A duzzadás 3-4 hét alatt megy le teljesen. Cserélni 2. hónap után érdemes. Műanyag golyósra, de titán, vagy legalább orvosi fém szárasra.

Forró, fűszeres, rágós ételeket kerüld az első héten, a tejtermékeket, pedig 3 hétig. (Tej, mindenféle tejkészítmény, vagy tejet tartalmazó dolgok.)

Ha ezeket betartod, akkor a jó.

Néhány helyen nem mondják el teljesen és részletesen.

Ha mégis valami baj lenne, akkor menj vissza a szalonba ahol csináltattad és kérj tőlük tanácsot!

2018. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En holnap akarok csinaltattni! Neked nagyon fajt? Ill faj meg? Elkezdett mar gyogyulni miota beszurtak?
2018. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!