Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a kényelmesebb cipő?

Melyik a kényelmesebb cipő?

Figyelt kérdés

Vans (rövidszárú)

Converse (rövidszárú)

Melyik a kényelmesebb?

Illetve nyárra szeretném és ezért az is fontos szempont, hogy ne legyen annyira meleg cipő...melyikbe izzad bele jobban a lábam?

Bocsi a helyzelen fogalmazásért...csak gyorsan kellenének a válaszok és telefonról írok ezért most nemtudok a pontos elnevezésnek utánanézni.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. ápr. 1. 09:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam oda, de Vans az rozsaszin a converse meg feher
2018. ápr. 1. 11:27
 2/6 anonim ***** válasza:
vans oldskoolom is van (szerintem erre gondolsz te is) meg conversem is, a vans sokkal de sokkal kenyelmesebb, bar ugye vastagabb anyagbol van a cipo. De nekem nem izzad bele annyira a labam
2018. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nyárra kellene ugye (pl: tengerparti nyaraláskor városnézésre...csak nemtudom, hogy melik lenne a jobb választás.
2018. ápr. 1. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem rózsaszín vansem van és szeretnék egy converset (valószínűleg én is fehéret):DD a vans nagyon kényelmes jól bírja a strapát, de lehet hogy nyaraláshoz jobban jönne egy vékonyabb vászon anyagból készült convers. Szerintem az is kénylemes, különben nem vennék ennyien.
2018. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyaraláshoz mesh cipőt vegyél
2018. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg, hogy ne nyaralás elott vedd meg egyiket sem, mert nekem mindketto elso felvetelkor ugy feltörte a lábam hogy 1 hétig papucsban jarkaltam!! 6 par Vans cipom van, es mindegyik bajt okozott elso heten kivetel nelkul, de megis megveszem ujra meg ujra, mert miután meg van torve kicsit a kérge, nagyon nagyon kényelmes. Szoval en a Vanset ajánlanám.
2018. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!