Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen anyaga lehet ennek a...

Milyen anyaga lehet ennek a táskának? Egerben hol van elfogadható áron női táskás? Gondoltam még máshol is szétnéznék.

Figyelt kérdés
Méretre kb. olyan amit szeretnék, és sok zsebes. Amit helyben néztem az anyagát tekintve is ilyen, de tudtam megmondani mi az. Mert műbőrnek nem mondanám, de nem is bőr szerintem. Amit én néztem az 3.500Ft, szerintetek megéri?
2010. jún. 11. 15:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, a link lemaradt: [link]
2010. jún. 11. 15:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a Szent János útiban jártam már.
2010. jún. 11. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
ez biztos műbőr. nem éri meg, mert elképesztően csúnya.
2010. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az anyaga meghatározásáért köszi. Amúgy nekem pont az ilyen fazon tetszik, amit néztem az annyi, hogy ehhez hasonló, de nem ez. Az anyaga viszont szerintem ugyan az.

Szóval nem azt kérdeztem neked tetszik e. De ha már így vetted, akkor kérdezem így: Ha tetszene neked, akkor szerinted megéri akkor is ha műbőr?

2010. jún. 11. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A Dobó úton van a Gaudi bőr,(ha jól emlékszem a nevére), ott volt hasonló, valószínű valódi bőrből.
2010. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindenképpen megnézem :D
2010. jún. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!