Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen az alakom kb, szerintete...

Ilyen az alakom kb, szerintetek elfogadható?

Figyelt kérdés

[link]


nincs ekkora mellem de a hasam/csípőm stimmel és a combom is vékonyabb


fogyjak?


2011. júl. 11. 00:11
 1/10 anonim válasza:

Tökéletes.

Problem?

2011. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kövérnek érzem magam:/
2011. júl. 11. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
bebizonyítsam h nem vagy az?:D korod?
2011. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mégis,hogy gondolod? am 18 :D
2011. júl. 11. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

nem gondolom, csak elegem van egy időre a kapcsolatokból, másra viszont...:))

Az jó, én is 18 vagyok.

Csak rajtad áll hogy írsz -e levelet:)

2011. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem vagy egy kicsit huncut? Belinkelsz egy nőt aki után kb x millió amcsi epekedik és megkérded, h ha ilyen vagy az jó e. Ha csak így akarsz bókokat kicsikarni, hát legyen: Atom jó a tested béjbe!
2011. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen az alakom,csak sokkal nagyobb a mellem,szelesebb a csipom,es vastagabb a labam.De ugyanigy nezek ki.Gyerekek,komolyan mnondom en nem ertek egyeseket.Eskuszom padlot fogok.
2011. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

"Nekem is ilyen az alakom,csak sokkal nagyobb a mellem,szelesebb a csipom,es vastagabb a labam.De ugyanigy nezek ki."


LOL, már ne is haragudj, de ha dagadtabb vagy, nem nézhetsz ki ugyanígy...

2011. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Epp ezt akartam irni, amit az utolso valaszolo: nekem is pont ilyen az alakom, csak keskenyebb a csipom, karcsubb a derekam, izmosabb vagyok, hosszabb a combom, ovalisabb az arcom es masabb a testformam, de pont igy nezek ki. :-D

Elegge vicces volt a korabbi valaszolo...


Mellesleg sok ferfinak speciel ez bejon, pont ugyanennyinek meg teljesen mas tetszik es meg van egyeb csoport.

Az a kerdes, hogy te elegedett vagy-e?

Ha nem, akkor valtoztass. Ha elegedett vagy, akkor ne valtoztass es valoszinuleg olyan pasiknak fogsz tetszeni, akiknek ez az idealja, olyanoknak meg nem, akik a sportosabb, vagy vekonyabb testalkatot szeretik.

En speciel nem szeretnek igy kinezni, abszolut nem tetszik, nyilvan valtoztatni szeretnek, ha ez lenne a helyzet. De nem mas miatt, hanem magam miatt.

(Max a ferjem velemenye erdekelne, ha hirtelen ilyen alakra valtanek es o azt mondana, hogy jobban tetszett az eredeti, akkor jogosnak tartanam, hogy a visszaalakulast keri, hiszen nem igy vett el.)

2011. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szal kb igy?

[link]


Bocsi nem vagyok jó szerkesztő csak próbáltam elképzelni:D

Am nekem is ilyen alakom van csak mindenem vékonyabb. De szeretnék ilyen lenni:D

2011. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!