Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kozmetikus szedi ki a...

Ha kozmetikus szedi ki a szemöldököt, az tovább eltart? Nekem két napig szokott, pedig tövestűl szedem ki a legtöbb szálat.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Csak egyvalamit mondok: duct tape.
2018. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Valószínű, hogy a kozmetikus azokat a nagyon apró szálacskákat is kiszedi, amiket mi még észre sem veszünk, és amik két nappal később válnának láthatóvá.
2018. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ö sem tudja kiszedni. A csipesz nem képes megfogni azt, ami épp a börböl bujuk ki. Majd két nap mulva lehet...
2018. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyantázza, akkor úgy tovább tart, mert úgy a kisebb szálakat is kitépi. Viszont csipesszel ő sem tud minden apró kis szálacskát kiszedegetni egyesével, mert ezt az ember nem is látja normálisan és nem is tudja normálisan megfogni. Attól, hogy kozmetikus, még nem varázsló.
2018. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyantázni szokta és utána igazítja meg csipesszel,így 3hétig válalható a szemöldököm,utána pedig úgyis megyek ujra.
2018. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Utolso valaszolo: a 3. hetnek a vegen nagyon ki van mar nove, vagy meg turheto?
2018. ápr. 8. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkor is tűrhető szerencsére,illetve a gyantának köszönhetően nem nő ki annyira sok kusza szál.
2018. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!