Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy vásárlásnál több különböző...

Egy vásárlásnál több különböző Glamour kupont lehet felhasználni különböző termékekre vagy nem?

Figyelt kérdés

Életemben először kuponozom, és összeállítottam, hogy miket akarok venni. Megzavart egy mondat: "Egy vásárlás alkalmával csak egy kupont lehet használható fel."


Eddig biztos voltam benne, hogy vásárláskor a különböző kuponokat a különböző termékekre egyszerre fel lehet használni, de most elbizonytalanodtam. Életszerűtlennek tűnik, hogy ne vehetnék olcsóbban egyszerre mosószert és mosogatószert, ha van mindkettőre kuponom... Tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy ez hogy van? Vagy ez a mondat mire vonatkozik? Köszi előre is!


2018. ápr. 8. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Többet is lehet beváltani egyszerre.
2018. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. ápr. 8. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!