Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan online...

Mondanátok olyan online oldalt, ahol a megadott adatok alapján tudok kontaktlencsét készíttetni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, ez ugy mukodik, hogy keresel egy online kontaktlencse-ertekesito oldalt, kivalasztod a megfelelo lencset aminek a diameter es a base curve adatai megegyeznek a neked felirttal es azon belul mar kivalaszthatod az erosseget. Ha torikus lencsere van szukseged akkor torikus lencseken belul nezed a diameter es base curve adatokat, majd utana az erosseget kivalasztod, meg a cilindert. Egyebkent nem erdemes az optikus altal felirt lencsetol csak ugy magadtol elterni, ha ez a celod, mert lehet, penzkidobas lesz. A kulonbozo markaknak mas az osszeteteluk.
2018. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék eltérni az optikusom által megadottaktól.

Jelenleg tudom az aktuális görbületet, átmérőt, és dioptriát is. Viszont színes lencsék között nem találok nekem megfelelőt, és pont az lenne a célom, hogy ne vásároljak használhatatlan lencsét.


Tudnál esetleg ilyen weboldal linket küldeni, mert én nem igazán találok ilyesmit.


Köszönöm szépen!

2018. ápr. 12. 09:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy szimplán fel kell keresnem egy kontaktlencse értékesítő oldalt, hogy foglalkoznak-e ilyesmivel?
2018. ápr. 12. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Google kontaktlencse
2018. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg, ha ezt nem próbáltam volna, akkor nem kérdezgetek itt. De azért köszi!

És mivel még mindig nem találtam ilyen oldalt, így mégiscsak elmegyek majd egy optikába érdeklődni.

2018. ápr. 16. 14:03
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én az alensa.hu-n szoktam kontaktlencsét rendelni. Gyors a kiszállítás és nagyon korrektek az ügyintézésben is. Ha jól tudom lehet kapni ezen az oldalon színes dioptriás lencséket is, de mindenképp beszéld meg előtte egy optikussal, hogy jól fog-e illeszkedni a kontaktlencse a szemedhez.

2018. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!