Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 26,7 a testzsír százalékom....

26,7 a testzsír százalékom. Ez nagyon sok?

Figyelt kérdés
167 cm és 62 kg vagyok,a BMI 22,4. Senki szerint nem vagyok kövér (nagyon sokat szoktam ezen parázni). A neten viszont néhány oldalon azt olvastam,hogy ez (a testzsír) már nem esik bele a normál kategóriába. 16L

2018. ápr. 12. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 32 százaléktól tekinthető túlsúlyosnak egy nő. Persze életkor szerint van némi eltérés, de szerintem a 27 százalék egy 16 éves esetében is normális. Azt viszont tudni kell, hogy a normális testzsírarány nem feltétlenül jelent karcsúságot. Ahhoz úgy 20% körül kellene lenni.
2018. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kb 35%-ig normális, szóval a tied tökéletes :)
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is ennyi, soha nem volt rajtam felesleg.
2018. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Baromság az egész


[link]

2018. ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy normálba tartozol :D Ez pont az ideális közepe, biztos bomba alakod van
2018. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Nem értem, mi a baromság, pont testzsírszázalékról volt szó, nem testsúlyról....

2018. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert gondolom mindenki otthon mér hidrosztatikus súlyméréssel:) Ja nem:)


Vagy összecsippant egy véletlen mennyiségű bőrt és azt telómérővel megméri? Elég nagy szórása van ennek is, amellett hogy mivel lány nem hiszem hogy van tolómérője.


Innentől mi marad? Magasság, testsúly, meg hogy centivel elkezd hülyéskedni ott is 1-2 centit úgy lehet csalni hogy az hihetetlen pluszba, mínuszba:)

2018. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!