Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Focizok van napi 2 edzesem...

Focizok van napi 2 edzesem (1,5 óra) elegge intenziv es nagyon megehezem utana. Mit egyek hogy ne hizzak, ne legyek eshes, de a hasam kockasodjon (edzek ra)? 12% a testzsir szazalekom. Egy kicasit mat latszanak a kockak.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 18:28
1 2
 1/14 likebike ***** válasza:
A hasad amúgy is kockás,attól függ,mennyire látszik,hogy mennyi zsír fedi.Mindig éhes leszel edzés után,ez természetes.Egyél valami csirkét,halat,marhát rizzsel,krumpival és zöldségekkel.
2016. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

12%-os tzs-nál kéne látszódjon rendesen.

Valószínűleg még elég fejletlen. Eddz rá és menjen tömegnövelő étrend. Minden másra is kell edzeni, nem csak hasra.

Ha látszik a kockád, mert vékony vagy, az olyan, mintha nőként nagy lenne a melled, mert dagadt vagy..

2016. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vekony edzek hasra hatra labra. Latszodik mar a kocka csak nem akarom hogy elmejen mert sokat eszek
2016. aug. 2. 18:34
 4/14 likebike ***** válasza:
Ha tömeget növelsz,nem fog mindig látszani,fel fog jönni valamennyi zsír.Ez van,elérsz egy nagyobb izomtömeget,leszálkásítasz és nem csak kockahasad lesz
2016. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De o focista nem akar "nagyon" izmos lenni szerintem
2016. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 likebike ***** válasza:
Kinek mi a nagy izomtömeg...
2016. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon izmos cucc nélkül úgyse lesz. :)
2016. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudom ezert tettem idezojelbe
2016. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Cortez70 ***** válasza:
Mutassatok már nagyon izmos focistát. :)
2016. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

Clarence mester egy átlag focistához képest izmos volt! Persze nem testépítő szemmel nézzük most, csak viszonyítás.

2016. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!