Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szúrja a nők szemét, ha...

Miért szúrja a nők szemét, ha valaki szebb náluk?

Figyelt kérdés
Tényleg semmi egoizmus nincs a háttérben, egyszerűen csak idegesít a dolog. Állandóan azt látom, hogy méregetnek a nők, vagy úgy néznek rám, mint kutya a káposztára. Ehhez meg se kell szólalnom... ma pl: semmi extra nem volt rajtam, tényleg csak egy sima farmer, sportcipővel, és enyhén kivágott toppal, de egy 'molett' nőnek erre is be kellett szólnia....:D nem is értem. Mindig szorongok, mert olyan, mintha az embereknek lenne egy alapvető elvárásuk... ugyanis érvényben van az, hogy, ha szép valaki, akkor vagy hülye, vagy csak a pénzre megy. Ha mondjuk buszon vagyunk mindig van pár ember akik folyamatosan bámulnak, mintha azt akarnák magukban megerősíteni, hogy én is ilyen vagyok. Egyszerűen idegesít, és nem tudok nem szorongani. Nem hiszem, hogy bemesélem magamnak, mert midnenhol bámulnak, csak nem mindegy, hogy a piacon, ahol tömeg van, vagy a buszon az az 5 ember, aki ott áll velem szemben 20 percig. Nem mindenki ilyen persze, szóval 20-ból 5 ember. Csak zavar, na. Nem is a bámulás, hanem ami mögötte van.

2018. ápr. 15. 03:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Anyám add el a házat, veled elszaladt ám a ló babám.

Mutass képet magadról, majd én lemeózlak.

2018. ápr. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Azért el ne szállj magadtól.
2018. ápr. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
honnan veszed hogy nem azt nézik milyen rusnya vagy
2018. ápr. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha olyan szép vagy, mint amilyennek itt leírod magad, akkor miért érdekel téged, hogy mások mit gondolhatnak rólad?Szerintem neked már üldözési mániád van, agyadra ment az önteltség.Ez bizony az, kár szépíteni.
2018. ápr. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Provokatív kérdés:D


Amúgy meg a nők ezen rivalizálnak és többet/jobban rivalizálnak mint a férfiak.

Férfiak egy egy területen szoktak, legyen ez sport vagy versenyszféra. A nők meg igyekeznek több területen:)

2018. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Üldözési mánia.

Kizart hogy az utcán bárki is beszoljon csak mert szép vagy.. pár nyalcsorgato pasin kívül.

2018. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Ugyan ez van nálam is.

Pedig az arcom átlag szerintem, a szemem kék, de nagy az orrom, a szám vastag, a hajam dús barna, na jó a testem nagyon okés, mert kondizom, de kicsi vagyok 164 cm.

Nem járok kihívó ruhákban, inkább elegáns, nőies a stílusom. Nem sminkelek, saját körmömet én lakkozom, saját a szemöldököm, szempillám, hajam.

És bámulnak, végigmérnek. Én nem is mindig veszem észre, akikkel vagyok azok mondják. Vagy kondiban a tükörben látom meg, mondjuk ilyenkor jó okos a bámuló, hogy nem jut eszébe a tükörben látszik.😂

Ezek főleg nők, akik sunnyogva lesnek.

A pasik... na azok kihívóan.

Mondjuk, ha észreveszem furának találom és az első gondolatom nekem is, hogy biztos valami gázt látnak rajtam.😂😂😂

Legyél laza, magabiztos. Ne görcsölj ezen. Régebben én is úgy voltam, mint te. Relax...

2018. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%
Ezzel én is így vagyok, ugyan ezt érzem. Nem öltözök kihívóan nem hordok mégcsak magassarkút sem smink sincs rajtam. Sőt nem is látom magam olyan szépnek. Egyszerűen ilyen a kisugárzásom meg a testalkatom. Mondjuk nekem nők soha nem szólnak be, szemtől szembe persze hátam mögött mindegyiknek nagy szája van. Pedig egyetlen fiúval sem láthattak. Szószerint bámulnak én is kellemetlenül érzem magam néha eljutok arra a szintre hogy legszivesebben megkérdezném őket hogy mit lesnek rajtam. A férfiakról meg ne is beszéljünk inkább, már oda eljutottam hogy inkább lecsapom a fejem úgy közlekedek az utcán de így is hallom a cuppogást meg esnek ki a kocsikból.
2018. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Szegeny gyks szep nok, mindenki oda van ertetek, de rossz az elet :((

Amugy hagyjuk mar, hogy azert neznek titeket, mert olyan szepek lennetek. Kaptam mar kepeket privatban “modell akarok lenni, mert szep vagyok” lanyoktol, es a leirasuk meg a valosag kozott nagy volt a kulonbseg. Itt barmit bekamuzhattok, hogy eloben mindenki megnez titeket, de nem biztos, hogy azert, mert vonzok lennetek. Az sincs kizarva persze, viszont ne szalljatok el.

Van, akit azert neznek mert csunya, van valami fura rajta.;)

2018. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, kezeltesd az üldözési mániád!
2018. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!