Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan menjek szépségszalonba,...

Hogyan menjek szépségszalonba, ha több mindent szeretnék?

Figyelt kérdés

Vannak olyan szolgáltatások, amiket lehetséges egyazon helyen kérni, viszont lehet, hogy időben az nagyon sok lenne, ezért nem tudom jó ötlet e.

Egészen pontosan arról van szó, hogy egy helyen lehet műkörömépítést, gél lakkot+pedikűrt és 3d szempilla hosszabbítást/felrakást is kérni, de gondolom ez egyszerre kicsit sok nekik. Viszont ha megyek egymás után 2-3 nap, az még furább...

Ti hogy szoktátok?

Köszönöm!



2018. ápr. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem mindegy, hogy egy vendégnek csinálják ezeket vagy többnek egymás után?
2018. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyben letudnam. Semmi fura nincs benne
2018. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egyszer voltam úgy, hogy több fajta gyantát és pedikűrt+manikűrt, illetve szempilla festést is kértem, és a hölgy, aki ezeket csinálta, mondta,hogy az sok idő lesz. Arra gondoltam, így nincs sok ideje pihenni, és biztos fáradtabb, mintha mondjuk 2-3 vendége lenne, akik között van idő azért egy kávéra v ilyesmi.
2018. ápr. 15. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem! Miért lenne sok??? Nem ugyanaz az ember csinálja mind?! Én fodrász vagyok egy szépség szalonba. Nálunk ez úgy szokott kinézni hogy pl először beül a vendég a körmöshöz ő megcsinálja a körmét és a lábát majd megy a kozmetikushoz aki megcsinálja a műszempillát. Idő pont kérésnél pedig összekell hangolni hogy egymás után legyen de ezt a szépség szalonban tudni fogják. Ez teljesen normális és természetes. Akkor szokott előfordulni az hogy másik napokon jön a vendég ha nem sikerül úgy összehangolni az időpontot hogy mindenkinek jó legyen.
2018. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor remélem sikerül majd összehangolni:)


A fentebb írt történetben úgy volt, hogy egy hölgy vezette az egész szalont, és ezért ő csinált mindent... Ezért nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet e több mindent kérni.

2018. ápr. 15. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Felírod a vágyott kenceficézést egy papírra, a szalonban átadod a gépkezelőnek és szóban annyit hozzáteszel, hogy ezeket kéred. Ha ez nem opció, akkor kérj meg valakit, aki ezeket meg tudja kérdezni.
2018. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
irigyellek hogy van ennyi időd ilyen hülyeségekre
2018. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg és akkor majd ő megmondja, hogy ez így oké, van-e egyáltalán ennyi idő vagy akkor már más foglalt-e időpontot stb. Ő vezeti a szalont, ez a munkája, ő osztja be az idejét stb., nem neked kell ezekre odafigyelned, hanem neki. Megkérdezed, elmondod, hogy miket szeretnél, ő pedig majd válaszol és megbeszélitek.
2018. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!