Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevaló a porcba? Mindent...

Fülbevaló a porcba? Mindent tudni szeretnék róla

Figyelt kérdés
Ára, fájdalom mértéke, kezelés, kozmetikus csinálhatja -e vagy menjek vele piercingeshez, esetleg szalonba, tapasztalatok , gyógyulási idő, milyen fajta fülbevalót rakhatok bele, stb?

2017. ápr. 10. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem: szúrni vagy lyukasztani?
2017. ápr. 10. 15:41
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kozmetikusnál csináltattam 1000 Ft-ért aztán a Westend Tattooban 5000 Ft-ért, a kozmetikus szúrása kicsit fájt, szalonban meg meg sem éreztem :D De lehet csak a kozmetikus volt béna,sőt biztos mert a köldök pc is ferdére szúrta :D

Mindenképp szúrasd, ne lövesd.

Jó ideig el lehet vele szenvedni ha azon az oldaladon alszol, de nem vészes.

Lehet bele fülbevalót is rakni, ha elég időt vársz a gyógyulással,de szerintem kényelmesebb a piercing. Pontosan hova akarsz csináltatni?

2017. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem porcban van 3, égető érzés de csak egy másodperc, ha teheted kérd titán ékszerrel, úgy pár nap múlva már tudtam aludni rajta.
2017. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

Kb. Idenszeretnem , a helix közelébe , de az is tetszik aminek a két végén gömb van [link]

2017. ápr. 11. 05:35
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok,

nekem helixem is van, azt anno fülbelövővel csinálták, nem fájt, de cserébe fél évig be volt gyulladva,ezért is ajánlom a szúrást :)

Ha az insustrialra gondolsz, az egyik barátnőőmnek van, azt mondta sehogy se tudott vele aludni, de amúgy én is gondolkozom egyen :)

2017. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is nagyon tetszik , de olyat nem csináltatnék. A barbellre gondoltam
2017. ápr. 11. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4000 volt ékszerrel együtt.

A szúrás nem fáj, viszont utána hetekig érzékeny volt.

Fertőtleníteni érdemes az első pár hétben. Betadin vagy Tetran kencsőcs a legjobb.

Csakis piercinges!

2017. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!