Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a meret jonak szamit?

Ez a meret jonak szamit?

Figyelt kérdés

Kaptam baratomtol egy gyurut, 47-es meretut, hogy ezt tudjam mar a gyurusujjamon hordani. Mivel nagyon vekonyak az ujjaim, mindegyiket max a mutato ujjamon hordtam, igy most eleve szokatlan es uj az erzes, a gyurusujjamon sose hordtam gyurut. Nem tudom eldonteni, hogy jo e a meret. Nem csuszik le, de neha forog az ujjamon, nem teljesen korbe, csak oldalra. Ebbol meg bentebb kene venni vagy jo ez igy?

Attol tartok, hogy akkor meg az ujjpercnel megakadna es nem tudnam felhuzni. Mert ott mar tulajdonkeppen igy is szorul picit.

Segitseg! :(



#gyűrű #gyuru meret
2018. ápr. 19. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rázod a kezed (mintha vizes lenne és le akarnád rázni), akkor lecsúszik? Ha nem, akkor szerintem jó.
2018. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az ujjpercig, onnan nem csuszik tovabb.
2018. ápr. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!