Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat számít az ha a cipő fél...

Sokat számít az ha a cipő fél centivel nagyobb mint a lábam?

Figyelt kérdés
Internetről szeretnék cipőt rendelni. Lemértem a lábam, és 23 cm volt. Ahonnan szeretnék rendelni ott meg van adva a belső talphossz is, de van egy pár aminél nincs pont 23 cm-es, hanem kb csak fél centivel nagyobb. Az szerintetek már nagy lenne?

2017. márc. 28. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. De arra felhívnám a figyelmedet, hogy elképzelhető olyan is, hogy az egyik lábad hosszabb mint a másik. Nekem az egyik. Nekem a jobb lábam másfél centivel hosszabb mint a bal, azért szólok :)


Amúgy inkább menj el cipőt venni, a hagyományos módon. Ez tipikusan az az öltözék, amivel nagyon rá lehet faragni. Még ha méretben jó is, lehet kényelmetlen vagy ki tudja. Online én csak felső ruházatot szoktam venni. Cipő, nadrág nagyon kockázatos és utána vergődni a csereberével stb.

2017. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a lábad mérd meg, inkább az egyik cipődet. Nyilván annak nagyobb a belső talphossza, és nem milliméterre akkora mint a lábad.
2017. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen cipő. Egy sportcipő esetében gyakran kell is az plusz pár milliméter, annál nem annyira számít max szorosabbra fűzöd egy kicsit. Egy magassarkúnál viszont rengeteget számít fél cm.
2017. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!