Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Évszaktípus azonosításban...

Évszaktípus azonosításban kérnék segítséget! Aki olvasott, tájékozott a témában, válaszolna?

Figyelt kérdés

Szemem: barna, szerintem inkább meleg barna mint hűvös, felfedezhető benne, közelről nézve egy kis zöldes karika is. Sem nem világos, sem nem sötétbarna.


Hajam: a természetes hajszínem tipikus seszínű volt, se nem szőke, se nem barna. A fodrászok közép- vagy sötétszőkének azonosították, ismerősök néhányan barnának, szerintem szőke. Inkább ilyen fakó, hamus árnyalata a szőkének. Szerintem nem rossz, de a nőknek nem szokott tetszeni ez a fajta természetes hajszín. :D De most nem természetes, kicsit ki van világosítva, és sokkal melegebb árnyalatú, mint korábban.


Bőröm: Világos, a napon égek is de barnulni is tudok. Nem vagyok azért extrém világos, vagy ilyesmi. A nagyon világos bőrűekhez képest "sötét" vagyok, de pl. a családomon belül meg nekem a legvilágosabb bőröm. Semmilyen etnikum nincs bennünk, csak magyar (elhanyagolható sváb még). Árnyalatát tekintve meg sokat azonosítgattam, azt hiszem 90% bizonysággal mondhatom, meleg árnyalatú, nem hűvös. A vénáim a csuklóm belsején lilásak, kékek, zöldesek. Sztem az arany és az ezüst ékszer is jól áll. Inkább ezüstöt választok. Egy arany ékszerem van csak, azt is nagymamám hagyta rám.


Na, ez melyik évszaktípus? Könyörgöm, valaki segítsen!!! Valaki, aki olvasott, tájékozott a témában. Ja, és nincsenek szeplőim.


2018. ápr. 19. 12:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ajj, remélem jön rendes válasz.
2018. ápr. 19. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy meleg a bőröd? Sárgásnak tűnik egy fehér papírlap mellett? Mert ez esetben csak a tavasz és az ősz típus jöhetne szóba, a szürkés hamuszőke haj viszont egyikbe se fér bele. Ez a kettő mindenképp üti egymást, a meleg típusoknak mindenképp van vagy vöröses vagy arany tónus a hajában. Szóval vagy a bőrödet vagy a hajadat nem azonosítottad be jól
2018. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ha tudsz angolul, ez esetleg segíthet:

[link]


Én is itt találtam rá az enyémre.

2018. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# Köszi, mindjárt csekkolom a linket.

2# Most a napfényben fehér zsepi mellé tettem az alkarom, kezem, és lehet volt benne rózsaszínes pír... Akkor hűvös? Nem tudom. De sztem meleg. Amúgy is a 12 évszaktípust lebontják 12-re... Sőt, vannak a neutrálisak is, akikben hűvös és meleg jegyek is vannak. Maximum a bőrömet regisztrálhattam félre, mert a hajszínemben elég biztos vagyok, egész gimi alatt azt hallgattam, milyen fakó, seszínű, és mióta világosítva van, magam is látom a különbséget, mennyivel élettel telibb ezzel a világosabb, melegebb, teltebb tónussal, amit a kevés hidrogén-peroxid kölcsönzött neki.

2018. ápr. 19. 14:49
 5/5 A kérdező kommentje:
* amúgy is a 4 évszaktípust lebontják 12-re
2018. ápr. 19. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!