Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt a szőrtelení...

Írnátok véleményt a szőrtelenítő krémekről?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni, de előtte pár tapasztalatot illetve véleményt szívesen elolvasnék:)

L



2018. ápr. 30. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en a dm-be vettem meg regebben, de sajnos nem tudom mi volt a neve (rozsaszin dobozos volt) . Igazabol olyan mint a borotva, szoval par nap utan egybol elkezd visszanoni a szor, szoval nem tart annyi ideig mint ha legyantaznad. Magat a kremet 5-10 percig kell rajta hagyni, vagy amig azt nem latod, hogy a szorszalak nem hullamosak, azutan le kell mosni! Mielott nagy feluletre felviszed probald ki egy kicsi helyen a borodon, hagy rajta 5-10 percig es ha nincs alergias reakciod csak az utan kend fel nagyobb teruletre! 1doboz (ha labakat, kart, honaljat szortelenitesz) kb 3-4alkalomra eleg.


Szerintem a legjobb szortelenitesi mod a gyanta, amit bizz a kozmetikusodra.


Remelem tudtam segiteni. :)

2018. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, ezért nem gyantáztathatok és nem is borotválhatom a lábam. A Veet márka érzékeny bőrre való krémjét használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. :D

Azt figyeltem meg, hogy hosszú távon gyengíti a szőrt. Eleinte négynaponta használtam, de most már bőven elég heti egyszer, mert hiába nő vissza a szőr, annyira vékony, világos és gyenge, hogy alig látszódik és nincs durva tapintása. Persze azért egy idő után látszik, de korántsem olyan vészes mint mondjuk ha borotválod.

2018. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!