Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » IPL otthon szőrtelenítő gépet...

Szvillő kérdése:

IPL otthon szőrtelenítő gépet használt már valaki? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Mivel három lányom van és én is sokat szenvedek a gyantázással, elgondolkodtam rajta, hogy vennék, de csak akkor, ha valaki megerősítené, hogy hasznos.

2018. márc. 9. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert mi is többen vagyunk csajok és szenvedünk az állandó szőrtelenítéssel.
2018. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Működik, barátnőm használta, láttam az eredményt.

Azt viszont jó ha tudod: egy gép, egy ember, egy kúra, utána venni kell másikat. Amiben cserélhető a világító egység az fél millás kategória (bár nem írtad mennyit szánsz rá).

A 60-80e ft-ért legfeljebb bajuszra, szemöldökre alkalmas, annyira pici területre világít.

2018. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dávid86 ***** válasza:
Ha valóban végleges eredményt szeretnél elérni, akkor fölösen kidobott pénz.
2018. márc. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ennyi nem lesz rá, de hátha pár éven belül kicsit elérhetőbb ára lesz.
2018. márc. 12. 07:29
 5/5 Dávid86 ***** válasza:
De ha gyűjtesz elektrolízisre, akkor garantált az eredmény.
2018. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!