Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bevált nektek az aloe ever...

Bevált nektek az aloe ever shield stick dezododr? Mennyibe kerül és dm-ben v. rossmann-ban lehet kapni?

Figyelt kérdés
Vichy izzadásszabályozótermék csak gyógyszertárban kapható ?? Nagyon izzadok :S:s,muszály vennem valamit
2010. jún. 13. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:

VÁROM A Válszokat !!

:S:s

2010. jún. 13. 19:16
 2/6 anonim válasza:
A vichy csak patikában kapható, de ott amúgy is tudnak ajánlani nagyon jó izzadásgátlókat, szóval szerintem mindenképp oda menj először, ott sokkal erősebb termékek vannak mint a dm-ben.
2010. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dn-ben, rossmannban nem lehet kapni, csak olyantól, aki aloes cuccokkal foglalkozik. Amúgy asszem 1500ft körül van, viszont 100gramm. Nem tudom mennyire hatásos, mert még nem használtam. a vichy csak gyógyszertárban kapható.
2010. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az aloes jó, de ha nagyon izzadsz azért erőssebb kell... Az ára pedig az eurótól is függ, és tényleg csak egy ilyen termékekkel foglalkozó embertől veheted meg, de ahhoz be kell lépned egy mlm-es rendszerbe. Szóval macerás, inkább a gyógyszertárban szerezz be valami erősebb cuccot. És ne egyél sok fűszerest meg nehéz ételt, inkább zöldség gyümi, mert ez is befolyásolja az izzadás mértékét, szagát!! Na és persze ne stresszelj :)
2010. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az aloe-s hatásos, én használom. És nem kell belépni sehova, csak keresni egy olyan embert aki ezekkel a termékekkel foglalkozik. Ja és ebben nincsen az a valami, ami az összes többi dezodorban meg stiftben benne van és mellrákot okozhat. Bizonyítottan. Szóval én részemről erre szavazok. :)
2010. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. jún. 14. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!