Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 8 vagy 9 percre menjek legköze...

8 vagy 9 percre menjek legközelebb a szoliba? L

Figyelt kérdés
Már voltam jópár alkalommal, az elején amelyik gépet használtam 10 percre mentem 3.alkalommal, de semmi nem látszott, aztán mondta a csaj, hogy menjek az erősebbe. Először 7 percet voltam, picit bepirosodtam estére, de ennyi. Aztán 8 percet voltan ugyanaz volt a szitu, majd utána 9re mentem, de akkor éreztem is, hogy sok volt, estére sokkal pirosabb voltam, mint máskor. Ma megint mentem, de csak 8 percre és eddig semmi kipirosodás, pedig reggel voltam. Pénteken szerintetek hány percre menjek? 8ra vagy 9re
2018. máj. 2. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 hétig ugyanannál a percnél maradj meg, aztán fokozatosan (2-essével emeld). Először 6 percre szoktam járni, 3 alkalom után 8-ra, még 3 alkalom után 10-re... remélem érthető voltam. :) Időbe telik, de legalább nincsen pár nap kiesésed a leégés miatt.
2018. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha le is égtem picit, másnap reggelre általában elmúlt, leszámítva ezt az utolsó 9 percet, amikor másnap reggel is kicsit piros voltam még
2018. máj. 2. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne terheld a bőröd feleslegesen. Döntsd el, hogy türelemmel pár héten belül szép kreol bőr vagy türelmetlenül pirosság. Te tudod.
2018. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!