Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok beletorodni, hogy...

Nem tudok beletorodni, hogy mar nem vagyok az a bubajos, aranyos szep kislany, aki regen voltam. Hanem idosebb erettebb nove kezdek valni! Mas is erez igy? Hogyan dolgozta fel?

Figyelt kérdés

Igazabol fogalmam nincs,hogy milyen vagyok.

Nehany visszajelzesbol meg tudom,hogy aranyos,de akkor is faj amikor latom,hogy milyen szep,bajos fiatal lanyok maszkalnak az utcan es tudom,hogy en mar nem leszek olyan tobbe.

Hogyan fogadjam el,hogy komolyabb,erett nove valtozom?



2018. máj. 5. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy ez az élet rendje, akár elfogadod, akár nem :/
2018. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
33 vagyok.Ertem,akkor jobban jarok,ha tanulok a az erettebb,szep magabiztos noktol...
2018. máj. 5. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a fiatal lányok lehetnek szépek és kívánatosak...nem mindenki szép, aki fiatal és nem mindenkk fiatal, aki szép :) Öltözz csinosan, sportolj, adj magadra.
2018. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buta vagy, nézz körül, már nem a traktorosnők korában élünk. A 45-50 éves nők is vonzók, szépek (persze ha nem lesz alkoholista :))
2018. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tesho válasza:

A jó nő, akárcsak a jó.bor,

a korral nemesedik! 😍

2019. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!