Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez arányos súly/ma...

Szerintetek ez arányos súly/magasság vagy túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok, 54 kg. Nem tudok hízni, ilyen a genetikám. Szerintetek túl vékony vagyok? Ja és 172 cm nem számít túl magasnak? Értelmes válaszokat köszönöm. 14/L

2018. márc. 20. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vekony vagy az biztos, de nem veszesen szerintem. Baratnom 175 cmhez 55 kilo es nem sovany, hanem olyan pont jo.

Nincs baj vele, ha nem tudsz hizni, csak ne menjen lejjebb a sulyod ennel.

Nem szamit tul magasnak az 172, de a noi atlagon (165 cm) felul van.

2018. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
jelentkezz modellügynökségekhez, hátha tetszel nekik. Ennyi idősen még simán nőhetsz akár 8 centit is. Magasnak lenni király.
2018. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon szuper irigylésre méltó az alakod. Ha a 170/50 modellalkat, akkor a tiéd 100-ig tökéletes.

Vigyázz ne száradjon fel a súlyos, mert búcsút inthetsz a szép alaknak. A melled hányas méret?

2018. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne szaladjon fel a súlyod (telefon átalakítja a szavakat)
2018. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!