Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya a vékony vádli?

Csúnya a vékony vádli?

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam itt, a válaszadók 95%a azt írja az izmos, vagy gömbölyded vádli a szép, vonzó. Én alapból nem vagyok telt, inkább olyan normális, kis pocak van, fenék, combok is, viszont a vádliaim nagyon vékonyak. Mennyire zavaró ez? Már tornázok rájuk, izmosítok, de még néhány évig ugye ilyenek lesznek. 16/l 153cm 48kg

2018. máj. 6. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha lány vegy, engem nem zavarna, ha sovány. Legalább kiemeli a gömbölyded popsit! :)
2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kifejezetten csúnya, de én is a legalább szolidan izmos testet szeretem. De van, aki nem. Egyesek a durván kövérekre vagy a csontsoványakra buknak vagy azok akarnak lenni, mondjuk ez már egészségtelen... De egy vékony (normálisan vékony, nem iszonyat véznácska) vagy vastag vádli is lehet OK, főleg, hogy ez csak egyetlen rész egy emberen. Edzel, majd jobb lesz, de addig sem lesz vészes, akit pedig ez is zavar, azt tudom sajnálni (mármint rajtad kívüli ember, mert az, hogy az ember kritikusan szemléli magát, az nem kóros. de ha valakinek a vékony vádlid miatt nem tetszel, azért valljuk be, az egy kicsit túl kötözködő).
2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sablon szöveg de az összhatás számít. Hidd el így van. Nem hiszem hogy bárki is fennakad a vadlin
2018. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Maszkálj sokat platformos magassarkuban,vagy tűsarkúban,erősíti a vadlid

Illetve biciklizz sokat

2018. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem lányként tetszik a vékony vádli, ne akarj vastagot. hiába vékony valaki ha a vastag vádlija tömzsinek néz ki a láb, szerintem az sokkal csúnyább. jobb a vékony
2018. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon. Szerintem sokkal jobb vékonyan, mint vastagabban. Te így vagy jó. :)
2018. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec nagyon nem tetszik, de ettől még nem mondom, hogy csúnya, és nem bántom azt, akinek ilyen van. Nem az a dolga, hogy nekem tetsszen.
2018. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúnya, ne is foglalkozz vele.

Arányos is vagy, jól van az

2018. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!